Marka 007 wprowadza SEVEN

SEVEN to kolejna pozycję w kolekcji męskich zapachów, inspirowanych światem Jamesa Bonda.
perfumy męskie
Przy tworzeniu zapachu źródłem natchnienia były charakterystyczne elementy należące do świata 007, które nieustannie zachwycają fanów Bonda. SEVEN to dodatkowy produkt, który wzbogaci gamę zapachów 007. Jego kompozycja zawiera pieczołowicie dobrane składniki, a jego flakon zaskakuje śmiałym, eleganckim designem.

Wprowadzenie SEVEN zbiegło się w czasie z lansowaniem dodatkowego zapachu SEVEN Intense – wody perfumowanej, która oferuje tę samą kompozycję zapachową, lecz o głębszym i intensywniejszym uroku. Zapach SEVEN Intense ma trwały charakter i długo pozostaje obecny.
007-SEVEN2.jpg
Zapach
Nuty głowy mają oszałamiająco cytrusowy charakter. Ton nadaje tu słodka Tangerynka, po której wyłania się cierpka Bergamotka i rześkie Jabłko. Serce zapachu rozwija się nagle, ukazując rozpalające zmysły przyprawy korzenne: Cynamon, Szafran i Biały Pieprz. W nucie głębi aksamitna woń Bursztynu (akord ambrowy), Wanilii i Piżma łączy się z Karmelem. Składniki te wzbogacone zostały o Skórę, ciemny Mahoń, drewno Cedrowe i Sandałowe.

Flakon
Czarny flakon ma ostre krawędzie, a jego przednia ściana jest przestrzenna i wielowymiarowa, tak jak kompozycja zapachu.

Zdjęcie reklamowe
Autorem telewizyjnego spotu reklamowego jest Greg Williams. Wystrzelony pocisk trafia we flakon SEVEN. Moment uderzenia nie jest widoczny dla ludzkiego oka, widzimy za to jego efekt - tysiące odłamków szkła, które się rozpryskują i płyn, który wytryskuje z wnętrza flakonu. Odłamki szkła wirują z oszałamiającą prędkością – ich ruch jest piękny i nieprzewidywalny. W finale wszystkie fragmenty scalają się, przybierając na powrót formę flakonu. Greg Williams- reżyser filmu reklamowego 007 Fragrances powiedział: „Chcieliśmy wywołać ten sam dreszcz emocji, jaki towarzyszy sekwencjom czołówki 007. Użyliśmy kamery Phantom, która robi 2 5000 ujęć na sekundę. Dzięki temu moment, kiedy pocisk uderza we flakon, jest niewiarygodnie sugestywny.”


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Czwartek 01.10.2015