Marihuana na telefon od Snoop Dogga

Snoop Dogg po raz kolejny zainwestował pieniądze w branżę konopijną. Tym razem raper wsparł swoim majątkiem aplikację, dzięki której można zamówić marihuanę z dostawą do domu!

shutterstock_104920709.jpg

Snoop Dogg nigdy nie krył swojego zamiłowania do marihuany. W biznesy związane z ziołem inwestował już niejednokrotnie (do tej pory m.in. wprowadził na rynek aerozol eliminujący zapach palonej marihuany oraz promował urządzenie do podgrzewania porcji towaru). Tym razem swoim pokaźnym majątkiem (mowa tu o sumie 10 milionów dolarów) raper postanowił wesprzeć aplikację firmy Eaze, dzięki której zioło z dostawą do domu można zamówić przez telefon.

Jak na razie Eaze działa na terenie 34 amerykańskich miast i zajmuje się jedynie dostawami medycznej marihuany. Firma nie wyklucza jednak, że w przyszłości będzie również dowozić marihuanę rekreacyjną tam, gdzie pozwala na to prawo.

Póki co, aby skorzystać z aplikacji zwanej przez użytkowników "ziołowym Uberem", za pomocą specjalnego systemu weryfikacyjnego należy przedstawić zalecenie lekarskie do stosowania medycznej marihuany (wtedy dopiero porcja trawki zostanie dostarczona do pacjenta). W Kalifornii realizacja zamówienia trwa jedynie 15 minut.Dodał(a): Bartosz Joda Środa 22.04.2015