Maria Jose Cristerna - kobieta wampir

Maria Jose CMaria Jose Cristerna jest oficjalnie najbardziej zmodyfikowaną kobietą świata. I nie chodzi tu o sztuczne cycki, implanty pośladków, botoks w ustach czy kwas hialuronowy do wypełnienia zmarszczek. Tatuaże, tytanowe kulki i spiłowane zęby – to kręci zakręconą Meksykankęristerna - kobieta wampir
Maria Jose Cristerna


Maria Jose Cristerna ma tatuaże na 98 procentach powierzchni swojego ciała. Do tego dochodzą modyfikacje ciała i kolczyki w każdym zakamarku. To wszystko sprawiło, że została uznana za najbardziej zmodyfikowaną kobietę świata i dzięki temu trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Z modyfikacji najbardziej spektakularnymi są tytanowe rogi, które wszczepiono jej bez żadnego znieczulenia oraz implanty kłów i spiłowane zęby, które mają ją upodabniać do wampira. Nieśmiertelnymi istotami spijającymi cudzą krew Maria jest zafascynowana od dziecka. Jednak to był jeden z powodów tak daleko posuniętych zmian w jej ciele.

Przez 10 lat tkwiła w nieudanym związku. Mąż poniewierał nią psychicznie i fizycznie, aż w końcu powiedziała dość i postanowiła odmienić swoje życie. Zabrała czwórkę dzieci i zaczęła wszystko od nowa. Szablonowa kobieta najprawdopodobniej zmieniłaby kolor włosów i fryzurę, jednak dla Marii to by było za mało. Postanowiła pokryć się tatuażami oraz wszczepić sobie parę rzeczy pod skórę. To miało nadać jej siły.

A była prawniczką... Porzuciła jednak swoje nudne zajęcie `papugi`, by stać się bardziej kolorowym ptakiem. 37-letnia kobieta dziś prowadzi studio tatuażu, szyje swoje gotyckie ciuchy, które później sprzedaje w swoim butiku, a także projektuje biżuterię. Oprócz tego rzeźbi i maluje – najczęściej czaszki w ozdobne wzorki.

Wszelkie swoje doświadczenia przekazuje teraz innym Meksykankom, które również znalazły się na życiowym zakręcie. Ona sama uznawana jest w swoim kraju za celebrytkę oraz wielki autorytet. Jednak Polkom, które chcą zamanifestować zmiany w swoim życiu, sugerujemy modyfikacje w postaci powiększenia biustu czy liposukcji. Gwarantujemy, że nowy, lepszy partner znajdzie się szybciej niż trwa usuwanie starego tatuażu z imieniem poprzedniego gacha.Dodał(a): gianni Poniedziałek 28.10.2013