Marcowy Playboy

Gorąca wiadomość dla fanów Playboya, mamy informacje na temat tego, kto będzie na okładce nowego numeru i jakie atrakcje oprócz zdjęć znajdą wielbiciele króliczka do poczytania.
PB_cover617jpg.jpg
W MARCOWYM WYDANIU:
> Gwiazda z okładki: seksowna Małgorzata Babilońska-Włodarczyk, żona Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, w obiektywie Hanny Barbes.

> Wywiad: Krzysztof Włodarczyk. Bokser, Zawodowy mistrz świata organizacji WBC oraz IBF kategorii junior ciężkiej. Zdradza nam co poczuł, gdy pierwszy raz zobaczył nagie zdjęcia swojej żony do „Playboya”. Opowiada też o różnicach w tym, jak on był wychowywany, a jak wychowuje swojego syna, o walce na ringu i o znajomości z Tomaszem Adamkiem.

> Kristy Garett - ostatnia całkowicie naga playmate w amerykańskim Playboyu.

> 20 Pytań do Leonardo DiCaprio. Do Oscara nominowany był czterokrotnie. Czy tym razem uda mu się zdobyć statuetkę?

> Jia Yueting kopiuje Steve’a Jobsa i zapowiada, że w walce z Apple nie cofnie się przed niczym. Jest na fali wznoszącej i pnie się w rankingach najbogatszych chińskich miliarderów.

> Czy pigułki antykoncepcyjne wykończą mężczyzn? Czyli o kryzysie testosteronu w „Książce tylko dla mężczyzn”.

PLB-PROMO-617.jpg
> Savoir Vivre w aplikacjach randkowych. Czyli felieton Aleksandry Różdżyńskiej o tym, jak dobierać się w pary na Tinderze.  

> Kaskaderzy z Wiedźmina - czyli o aktorach motion capture, dzięki którym powstają najlepsze gry komputerowe.  

> Konkurs „Wybierz Playmate Roku 2015”.  

> W sporcie dyskwalifikacja to też sztuka – czyli o dziedzinie sportu, w której wielu zawodników jest bardzo kreatywnych.

> Moto: najnowsza generacja BMW serii 7, 5 najlepszych suvów ze wschodnim rodowodem, czyli samochody z Korei i Japonii, Co w przyszłości będzie potrafił nasz samochód? O zmianach w motoryzacji i ewolucji na drodze.  

> Kolejna odsłona wyróżnień z konkursu Fotoerotica.  
> „Playboy on-line”, czyli jak robić zakupy w sieci i czego w niej szukać?

Dodał(a): CKM.PL Środa 24.02.2016