Makabreska na wesoło

Siekiery wbite w głowę, obcięte palce i wyrwane paznokcie, otwarte złamania i oczy wydłubane widelcem – nie tylko chirurdzy zajmują się takimi sprawami

Screen Shot 2016-06-06 at 13.58.10.png

Jesteś strachliwym jak dziewczynka metroseksualistą, który oglądając krwawe horrory piopiskuje, chowa twarz w poduszkę, zamyka oczy i upewnia się, czy na pewno nie zmoczył kanapy – to zdecydowanie nie jest artykuł dla ciebie!

Lepiej zamknij tę stronę i przejdź np. na serwis Kozaczek.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych materiałów, które nie przyprawią cię o bezsenność.

Jeśli natomiast jesteś prawdziwym facetem, który lubi odjechane i mocne tematy, poznaj pana Marca Clancy'ego z Melbourne (na Instargamie występującego jako Powdah), mistrza świata w dziedzinie ekstremalnego makijażu, tudzież zaawansowanych modyfikacji, które stosowane są głównie w filmach.

Screen Shot 2016-06-06 at 13.57.52.pngScreen Shot 2016-06-06 at 13.57.42 1.png

Pomimo tego, że współczesne komputery i oprogramowanie mają potężne możliwości, to wciąż często nie można przy ich pomocy zrobić idealnie realistycznych efektów specjalnych. Jeśli więc ambitny pan reżyser potrzebuje zmasakrowanej postaci na planie filmowym, zgłasza się właśnie do takich macherów, jak Marc.

Jeśli masz ochotę na odrobinę naprawdę ostrej rozrywki z przymrużeniem oka, zajrzyj do galerii, w której zobaczysz cholernie krwawe popisy Australijczyka: 
Dodał(a): Michał Jośko Poniedziałek 06.06.2016