Mafia erekcyjna rozbita. CBŚ przejęło leki na potencję warte pół miliona złotych

No to teraz wielu panów czeka problem z płonącym konarem. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmująca się handlem lekami na potencję niewiadomego pochodzenia wartymi ok. 500 tys. złotych.
mafia erekcyjna.png
Policjanci CBŚP przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Europolu wpadli na ślad mafii erekcyjnej, która wprowadzała na rynek podrobione kolorowe tabletki na potencję. Podczas akcji udało się zatrzymać 10 osób w wieku od 22 do 32 lat, w tym Kamila K., który jest podejrzany o stanie na szczycie grupy przestępczej.

Wspólne działania stróżów prawa były prowadzone jednocześnie w kilku województwach w Polsce. Jednak to w małopolskim trafiono na garaż, w którym były ukryte różnego rodzaju tabletki w liczbie, która spokojnie postawiłaby do pionu niejedną stadninę koni.

Sprawdź: Rodzinne burdele. CBŚP likwiduje sieć agencji towarzyskich

Mundurowi znaleźli w magazynie blisko 23 tysiące nielegalnych środków na potencję, wartych ok. 500 tys. zł. Śledczy zabezpieczyli też luksusowy samochód Bentley o wartości ponad 200 tysięcy złotych, 75 tysięcy złotych gotówki, akty notarialne własności nieruchomości o wartości 2 milionów złotych, broń gazową, a także komputer do kopania kryptowalut.

Z ustaleń śledczych wynika także, że od 2016 roku aż do rozbicia grupy jej członkowie zajmowali się sprzedażą tabletek za pośrednictwem sklepów internetowych. Podczas procederu mogli zarobić na trefnej viagrze co najmniej 1,1 mln zł.

Zobacz galerię zdjęć z akcji CBŚ:Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Policja Czwartek 17.09.2020