Madeline Gavi Cię namaluje! Konkurs

Albo Twoją ukochaną, albo psa. I niekoniecznie namaluje, bo może narysuje. W każdym razie Ty wybierasz obiekt, a ona technikę. Jeśli wygrasz, podsyłasz jej foty, z których ona postara się zrobić lepszą wersję sfotografowanego obiektu.
gavi-konkurs.jpg

Gwiazda majowego CKM Madeline Gavi postanowiła jeszcze bardziej (niż swoją obecnością w magazynie) uhonorować czytelników, którzy tak entuzjastycznie wykupują najświeższy i wciąż dostępny numer.

Mimo wielu rozpoczętych projektów malarskich, modelingowych i wielu innych z wachlarza jej zainteresowań, obiecała, że znajdzie chwilę na namalowanie czegoś dla czytelników CKM. A dokładnie dwóch szczęśliwców, którzy wygrają w konkursie, jaki zasugerowała nam Magda, w ramach wdzięczności dla czytelników za tak ciepły odbiór jej sesji. Do rzeczy.

KONKURS
Do 8 maja pod poniższym facebookowym postem o tym konkursie należy wkleić swoje zdjęcie z majowym numerem CKM, w którym pojawiła się Madeline Gavi i zrobić wesołą/smutną/głupią minę. Tak naprawdę wyraz twarzy nie ma większego znaczenia, bo o zwycięstwie zdecydują inni użytkownicy, którzy like`ami wskażą laureatów. A będzie ich dwóch. Akcja trwa do 8 maja 2016 do północy. Wtedy to podliczymy „głosy” i podamy nazwiska szczęśliwców.Z racji napiętego grafiku Magdy na portret trzeba będzie poczekać około miesiąca od ustalenia z artystką szczegółów.

Nie zapomnijcie polubić fan page`a Madeline Gavi!


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 29.04.2016