Lot za 146 tys. złotych

Czy kiedykolwiek mieliście okazję odbyć lot samolotem, na który bilet kosztowałby Was tyle, co całkiem niezłej klasy samochód? My też nie. Dlatego też zobaczcie jakie luksusy w podniebnym apartamencie możecie otrzymać w zamian za 146 tys. złotych.
ThinkstockPhotos-177936972.jpg

Dla „zwyczajnych” ludzi w podróżowaniu chodzi o jak największą ekonomiczność. Stąd też czasem lepiej wybrać tańsze linie lotnicze i przemęczyć się te kilka godzin w pięciomiejscowym rzędzie w samolocie, czując się jak śledź w beczce, niż wydać krocie na bilet.

Są jednak ludzie, dla których przepych i luksus w każdych warunkach to podstawa. I to właśnie dla nich arabskie linie lotnicze stworzyły coś, co jest synonimem owego przepychu i luksusu w przestworzach – podniebne apartamenty w samolocie.

Oferują one między innymi obsługę prywatnego kamerdynera, posiłki podawane na chińskiej porcelanie, czy kolekcję wykwintnych alkoholi. Poza tym na wyposażeniu takiego podniebnego apartamentu można znaleźć sypialnię z podwójnym łóżkiem i pościelą z włoskich tkanin, w pełni wyposażoną łazienkę i niewielki salon z 32-calowym telewizorem, dzięki którym nawet po 12-godzinnym locie wyglądalibyście jakbyście właśnie wyszli z salonu piękności.Oczywiście taki przepych musi odpowiednio kosztować. Odpowiednio, czyli niemało – dokładnie 38 tys. dolarów, a więc około 146 tys. złotych. No ale w takich warunkach to my moglibyśmy latać do Nowej Zelandii i z powrotem. Przynajmniej raz w tygodniu.

NA BOGATO MOŻNA TEŻ ZAMIESZKAĆ NA STADIONIE!

Przekonali nas. Lecimy do Rio na olimpiadę!

Opublikowany przez Esquire Polska na 16 maja 2016Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 17.05.2016