„Live It Up” – Nicky Jam, Will Smith i Era Istrefi w oficjalnej piosence mundialu

Nicky Jam, wspomagany wokalnie przez Willa Smitha i Erę Istrefi zaśpiewał utwór „Live It Up” – kawałek jest oficjalną piosenką nadchodzącego mundialu w Rosji.

liveit.jpg

Wiemy już, jak brzmi oficjalny kawałek XXI Mistrzostw Świata, które rozpoczną się już za niespełna miesiąc. Tym razem postawiono na prawdziwą mieszankę styli. Jako głównego wykonawcę wymieniono Nicky’ego Jama – amerykańskiego piosenkarza, obracającego się głównie w latynoskich klimatach (w przeszłości współpracował między innymi z Enrique Iglesiasem i Daddym Yankee). W utworze udzielają się również Will Smith (którego nikomu chyba przedstawiać nie trzeba) oraz Era Istrefi – piosenkarka pochodząca z Kosowa. A co do samego kawałka (za produkcję którego odpowiada DJ Diplo) – cóż, najlepiej przekonać się samemu:


„Live It Up” to powrót Willa Smitha do muzyki po 13-letniej przerwie. W 2005 roku ukazał się jego czwarty i jak dotąd ostatni album, zatytułowany „Lost And Found”. Później artysta skupił się na karierze aktorskiej, ale nie ma co się dziwić, że postanowił wrócić do rapu z tak wyjątkowej okazji, jak mundial. 
Niezależnie od własnych preferencji muzycznych trzeba chyba przyznać, że wspomniane wyżej trio wywiązało się ze swojego zadania nieco lepiej, niż Krzysztof Krawczyk ze swoimi „Lewandowski, gol dla Polski” i „Biało-czerwoni” oraz Marian Lichtman i jego „Polska biel i czerwień”.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. youtube Piątek 25.05.2018