Listonoszka dla każdego faceta!

Nadal chodzisz jak uczniak z plecakiem przewieszonym przez ramię? Taka sytuacja jest dopuszczalna, jeśli akurat wybierasz się na górską wycieczkę lub na plażę. Szanujący się facet laptopa, dokumenty, prasę czy książkę nosi w przewieszanej przez ramię torbie, zwanej też listonoszką.
torby-na-ramie.jpg

To akcesorium podkreśli Twój indywidualny styl i doda nieco powagi. Nie wyjdziesz jednak na sztywniaka, a na faceta z klasą. Poza tym po pracy pójdziesz też bez skrępowania na nieplanowane piwo, bo jeśli wpadniesz do pubu z tornistrem na plecach, to barman będzie złośliwie dopytywał o dowód osobisty za każdym razem, gdy zechcesz złożyć zamówienie.

Listonoszkę dobieraj kolorem, materiałem i fasonem do innych dodatków jak buty, pasek, zegarek czy krawat. Jeśli nie chcesz się zastanawiać, w czym wyjdziesz i czy odcieniem będzie pasowało do Twojej torby, postaw na klasyczną czerń, która będzie dobrze wyglądała przy każdym stroju. Zachowaj jednak pewne zasady. Do sportowego stroju wybierz raczej torbę materiałową lub jeansową. Te ze skóry lub ekoskóry zarezerwowane są dla bardziej formalnego ubioru.

Przy wyborze zwróć również uwagę na funkcjonalność. Listonoszkę dobieraj do ilości rzeczy, które dotychczas nosiłeś w plecaku, torbie Eko czy, o zgrozo, w reklamówce. Dobrze, gdy będzie miała sporą ilość przegródek, które oddzielą dokumenty służbowe od prywatnych. Wewnętrzna gumka na rzep przyda się nie tylko do ustabilizowania laptopa, ale i gazet czy wydruków. Pożyteczne będą także mniejsze kieszonki, w których stałe miejsce będą miały drobiazgi. Wszystko z uwagi na to, by Twoje gadżety nie rozsypywały się po całym jej wnętrzu, bo wtedy swoją listonoszkę możesz nazwać damską torebką…


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 08.12.2014