Leżenie na kanapie za 5 tys. miesięcznie

Odbierając wypłatę czujesz jakby ktoś dał ci w mordę? Zamiast chodzić codziennie do biura, powinieneś leżeć na kanapie. Jak się okazuje to bardzo opłacalne zajęcie.

gl.jpg

Joker powiedział kiedyś, że jeśli jesteś w czymś dobry nigdy nie rób tego za darmo. Jeśli więc uważasz, że potrafisz dobrze leżeć rzuć swoją aktualną pracę i wyprowadź się do Rosji. Kraju gdzie za spędzanie czasu na kanapie można otrzymywać 5 tysięcy miesięcznie.

Firma MZ5 Group poszukuje człowieka z kwalifikacjami do testowania swoich kanap. Wybranemu kandydatowi do domu zostanie dostarczona sofa. Więc ten cały dzień będzie spędzał w swojej pracy.
1.jpg
A ta do lekkich nie należy. Skoro firma płaci 73 tysiące rubli, to stawia poważne wymagania. Tester będzie musiał spędzać na rzeczonej kanapie przynajmniej 10 godzin. Nie może tego robić w jednej pozycji, trzeba ją zmieniać co jakiś czas.

Największym wyzwaniem może okazać się jednak składanie sofy. To wymaga przecież wysiłku fizycznego. Nie wspominając już o zadaniach kreatywnych. Do tych ma należeć urządzanie imprez i udawanie chorego.

Życie takiego testera nie jest łatwe. Przecież leżeć też trzeba potrafić. A od oglądania telewizji 10 godzin dziennie, można zwariować. Podejrzewamy, że przewidziane będą premie za trudne warunki pracy.
2.jpg
Oferta MZ5 Group jest jak najbardziej serio. Ogłoszenie można znaleźć na rosyjskiej stronie z propozycjami pracy. Skrzynka mailowa firmy musi pękać w szwach. W naszych głowach już tli się pomysł szybkiej i nagłej przeprowadzki do wschodnich sąsiadów.

Testowanie kanap to zajęcie, w którym prawdopodobnie każdy mężczyzna by się odnalazł i osiągał sukcesy. Może niedługo pojawi się nowa konkurencja na olimpiadzie, w której śmiałkowie będą mierzyć się w leżeniu. Na wszelki wypadek już zaczynamy ćwiczyć.  

Dodał(a): Mateusz Kryś Środa 15.02.2017