„Lewy” obronił właśnie pracę licencjacką!

Na co dzień Robert Lewandowski występuje w ataku, jednak jednego dnia musiał przejść do obrony. Konkretnie – do obrony pracy licencjackiej.

Robert Lewandowski obronił pracę licencjacka z wyróżnieniem!Gratulujemy!!! #robertlewandowski #wsews #rl9 #rl9official Robert Lewandowski

Opublikowany przez Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie na 9 października 2017


Robert Lewandowski
to prawdziwy tytan pracy. Każdego dnia haruje jak wół na treningach piłkarskich, dba o formę, o dietę, wygrywa mecze, dba o żonę i od jakiegoś czasu o córeczkę, a teraz, jakby tego było mało, obronił pracę licencjacką w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trenersko-menadżerską. Co więcej – obronił tę pracę z wyróżnieniem!

To jednak nie wszystko. Sama obrona miała zaś miejsce z samego rana w poniedziałek, 9 października, czyli raptem niecałe 24 godziny od momentu, w którym „Lewy” dał popis w ataku, strzelając bramkę (16. w eliminacjach) na 3:2 w meczu z Czarnogórą i poprowadził Polaków do awansu na mistrzostwa świata w Rosji.

Specjalizacja, w której nasz napastnik właśnie zdobył tytuł licencjata świadczy o tym, że Robert nie tylko skupia się na obecnej karierze sportowej, która za parę lat zapewne dobiegnie końca, ale także myśli o przyszłości. Przypomnijmy bowiem, że Lewandowski ma już przecież swoją wypożyczalnię luksusowych aut, ostatnio zainwestował także we własną restaurację oraz dom mediowy RL Media. Profesjonalista w każdym calu!

ZOBACZ TEŻ:

Trenerka Nawałka zapewne jeszcze nie wie, jaka jedenastka wybiegnie na mecz ze Szwajcarią - my nie mieliśmy żadnego problemu, aby skompletować wyjściowy skład polskich WAGs z tej okazji!

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 23 czerwca 2016Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. facebook.com/wsews/ Poniedziałek 09.10.2017