Legalny trójkącik!

Masz żonę i kochankę, ale nie możesz zdecydować się, z którą chcesz dalej być? Jedź do Brazylii – tam zalegalizujesz związek z dwiema kobietami!
trójkąt brazylia.jpg


Brazylia to kraj religijny acz mocno wyzwolony. Wystarczy spojrzeć na stroje podczas parad karnawałowych. Jednak to do czego doszło ostatnio w urzędzie stanu cywilnego w Sao Paulo, może zaimponować nawet liberalnym Holendrom.


Otóż pewien Brazylijczyk żyje od trzech lat pod jednym dachem z dwiema kobietami. Razem zrzucają się na rachunki, założyli wspólne konto bankowe. Jak się domyślamy kłótnie, a także łóżko również dzielą na troje.
Przypominamy, że poligamia jest nielegalna religii chrześcijańskiej jak również przed urzędami (poza krajami muzułmańskimi).

Claudia do Nascimento Domingues, urzędniczka, przewodnicząca Komisji ds. Ochrony Praw Rodziny, która zalegalizowała ten związek, stwierdziła że nie stworzyła nic nowego, że takie związki mają miejsce na całym świecie. Dodała też, że obecny model rodziny zmienił się, a trójkącik uznała za chronioną jednostkę rodzinną.

Jest to jeden z niewielu przypadków, kiedy popieramy urzędników i, bez sarkazmu, gratulujemy im wyobraźni…

SKĄPANA SŁOŃCEM SESJA CKM!


Gry erotyczne - podkręćcie Wasze relacje

Dodał(a): gianni Środa 29.08.2012