Lech Wałęsa został YouTuberem. "Zainteresuję młodzież, jak wyglądała prawda, a nie kłamstwa Kurskiego"

Były Prezydent Lech Wałęsa postanowił sprawdzić się w nowej roli i założył kanał na YouTube. Nie będzie jednak iść zgodnie z trendami, ale zamierza "pokazywać ludziom prawdę" na temat swojej działalności politycznej. Zamieszcza więc wszystkie nagrania, jakie uda mu się znaleźć w sieci, z nim w roli głównej.
Opublikowany przez Lecha Wałęsę Czwartek, 12 sierpnia 2010

"Odnoszę się do propagandy, jaką robi Jacek Kurski" – twierdzi były Prezydent. Mówi także, że prezes TVP wymyśla kłamstwa ja tego temat. Wałęsa nie zamierza korzystać z żadnego studia, które pomogłoby mu w doborze publikowanych treści, ani nie chce zarabiać na swojej działalności. Zależy mu wyłącznie na pokazaniu "jego prawdziwej roli w historii".

To jest adres, gdzie są i będą zamieszczane materiały moim zdaniem najbliższe prawdy....

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Wtorek, 19 stycznia 2021


"Sprawdzam sobie teraz różne miejsca, rozmaite filmy z różnych spotkań i jestem sam zdziwiony, że ja tego nie widziałem. W związku z tym, jeśli ja nie widziałem, to inni jeszcze bardziej nie widzieli. Chciałbym im to pokazać" – mówi w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Lech Wałęsa. 

Były Prezydent twierdzi, że 99 proc. informacji na jego temat w internecie mija się z prawdą. Uważa, że młodym ludziom trzeba zostawić dowody, które według niego jasno obrazują, jak "budował zwycięstwo". Informacje mają także być uniwersalne, ponadczasowe – Wałęsa mówi, że w filmach będzie przedstawiony przepis na sukces.

Czekamy jednak, aż były Prezydent zmieni zdanie i zacznie publikować vlogi z życia codziennego na swoim kanale. Wałęsa lubi dzielić się prywatnymi ciekawostkami na swoim profilu na Facebooku, przyszła więc pora i na YouTube.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Piątek 22.01.2021