"Last Vegas" - wieczór kawalerski emerytów

Czterech zdobywców Oscarów w rolach, w jakich dotąd ich nie widzieliście. Czeka nas legendarny wieczór kawalerski w wykonaniu seniorów!

last vegas premieraCzterech przyjaciół z dzieciństwa Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) i Sam (Kevin Kline) postanawia się zabawić jak nigdy dotąd. Niby nic dziwnego, jednak dość egzotycznie wygląda wieczór kawalerski wieczór kawalerski emerytów. Nawet jak na Stany Zjednoczone. Otóż Billy – zatwardziały i zdeklarowany kawaler łamie się i postanawia zmienić stan cywilny. Uznaje, że właśnie nadarza się ostatnia okazja, by pójść na całość ze swoimi wiernymi kompanami.

last vegas premiera

Czterej kumple wyruszają do Las Vegas. Jednak są trochę zdziwieni tym, jak bardzo zmieniło się miasto hazardu i rozpusty, ale nie przeszkadza im to w szybkiej aklimatyzacji i dorównaniu tempa młodym imprezowiczom. Czekają ich cztery szalone noce.

Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman, Kevin Kline to zdobywcy Oscarów. Tym razem zobaczysz ich w nieco odmiennych rolach. Masa śmiechu, niecodzienne sytuacje – czy czterech podstarzałych napaleńców wytrzyma wyzwanie rzucone przez Miasto Grzechu?

W filmie swój epizod będzie miała Weronika Rosati, a także 50 Cent i Redfoo z nieistniejącej już grupy LMFAO."Last Vegas"
Gatunek:
komedia

Premiera światowa: 1 listopada 2013

Reżyseria:
Jon Turteltaub 

Scenariusz:
Adam Brooks i Dan Fogelman

OBSADA:
Michael Douglas - Billy
Robert De Niro - Paddy
Morgan Freeman - Archie
Kevin Kline - Sam
Mary Steenburgen - Diana
Weronika Rosati - Veronica
Jerry Ferrara
Curtis "50 Cent" Jackson
Tip "T.I." Harris
Redfoo

last vegas premiera

last vegas premiera


Dodał(a): gianni Środa 12.06.2013