Kurs dla hakerów

Wystarczy niecałe 200 złotych i wolny weekend, aby zostać hakerem. Portal New Atlas oferuje zdalny kurs, po ukończeniu którego będziesz mógł włamać się do komputera seksownej sąsiadki.

gl.jpg


Etyczni hakerzy to we współczesnym świecie superbohaterowie, którzy przybywają z pomocą, kiedy ktoś próbuje zhakować dane urządzenie. A przecież każdy system zabezpieczeń można złamać.

Wszystkie urządzenia, które mają dostęp do internetu od telefonu po telewizor mogą stać się obiektem ataku hakerów. Dlatego też wiele firm na świecie zatrudnia osoby znające techniki łamania zabezpieczeń, aby broniły serwerów i tajnych danych. Zarobki nie są małe. Zaczynają się od 15 tysięcy netto na miesiąc.

Portal NewAtlas.com oferuje 45 godzinny internetowy kurs „Ethical Hacking A to Z Bundle”. Ma to być wirtualny obóz treningowy dla etycznych hakerów, podczas którego nauczysz się wszystkiego od zera.
2.jpg
W „Ethical Hacking A to Z Bundle” zebrano osiem różnych szkoleń, dzięki którym poznasz techniki skanowania i rekonesansu, pozwalające na przeprowadzanie samodzielnych ataków na serwery. W kursie uwzględniono prezentacje na żywo, więc chętni będą mogli zobaczyć jak wygląda w praktyce.

Dwa szkolenia kończą się uzyskaniem odpowiedniego certyfikatu, więc jednocześnie użytkownicy stają się profesjonalistami w danej dziedzinie. Łącznie cały kurs to 384 lekcje, do których chętni mają dostęp przez całą dobę. Nie będzie to więc kolidować z codziennymi obowiązkami. Można pobierać nauki w nocy.

Łączną wartość szkoleń portal wycenił na 1 273 dolarów, czyli jakieś 5 200 złotych, ale w ramach promocji można zyskać dostęp do kursu już za 39 dolarów, czyli niecałe 160 złotych.
1.jpg
Dzięki kursowi będziesz mógł zabezpieczyć się przed atakami cyberagentów CIA chcących poznać stan twojego konta. Oho, ktoś nam kradnie tajne zdjęcia pięknych dziewczyn. A niech ma.
Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 10.03.2017