Kup sobie wyspę!

Podobno przedłużeniem męskich członków są: spluwy, sportowe samochody i inne, reprezentatywne gadżety. Jeśli masz kompleksy i 122 tysiące dolarów, możesz kupić także ziemię na wyspie wyglądającej jak... penis

5_large.jpg

No dobra, wcale nie musisz mieć kompleksów. Wystarczy, że marzy ci się kawałek egzotycznej wyspy, której naturalnym bogactwem są krystalicznie czyste plaże i przejrzysta, lazurowa woda! Wszystko to, a nawet jeszcze więcej, oferuje bowiem, należąca do Fidżi Mavuva Island, na której bez problemu możesz wybudować sobie domek. Podobno działkę w tym rajskim zakątku kupisz już od 122 tysięcy dolarów!

Na wyspie znajdziesz punkty do surfingu, klub znajdujący się tuż przy plaży, restaurację, bar i punkt widokowy, z którego zobaczysz panoramę tej bajecznej okolicy. Kupienie ziemi w takiej lokalizacji gwarantuje ci oczywiście również stały kontakt z naturą. Łapanie deszczówki i korzystanie z energii słonecznej jest tu na porządku dziennym. Poza tym od kupcy wymaga się także zachowania endemicznych gatunków roślin i zwierząt na działce.

Fidżi jest jednym z niewielu krajów Południowego Pacyfiku, który umożliwia wieczny zakup terenu na własność osobom niebędącym jego obywatelami. Co ciekawe, zaledwie 8% gruntów na wspomnianej wyspie jest wystawionych na sprzedaż, przez co nie ma obawy o zbyt uciążliwe sąsiedztwo.

To jak? Zainteresowany?

2_large.jpg
4_large.jpg
8_large.jpg


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. mavuvaisland.com Piątek 13.03.2015