Kultowe seriale... od tyłu

Obejrzeliśmy 20 kultowych seriali, ale inaczej niż wszyscy – od końca do początku. I odkryliśmy ich ukryty, prawdziwy sens! Przeczytaj, jakich wstrząsających odkryć dokonaliśmy...

seriale-od-tylu-ckm.jpg

Znasz je na pamięć, widziałeś wiele razy i potrafiłbyś cytować dialogi z pamięci. Ale z pewnością nigdy nie myślałeś o nich w ten sposób! Oto jak wyglądają popularne seriale, gdy ogląda się je od końca.

Wikingowie
Oto smutna opowieść o upadku i stopniowej utracie wpływów potężnego wodza Wikingów, który zaczyna jako jarl, ale przegrywa walkę o władzę z rywalem, potem rezygnuje z dochodowych wypraw łupieżczych, by na koniec zamknąć się w sobie i zająć pracą na roli.

Gra o tron (sezon 1)
Kompletne wariactwo, które zaczyna się rzezią i wojną, a kończy sielsko. Po kolei: najpierw Ned Stark zostaje uratowany od śmierci. Następnie do życia wraca zmarły król Westeros, Robert Baratheon. Powrót monarchy rozładowuje napięcie między walczącymi klanami Lannisterów i Starków, gotowe do walki armie wracają do koszar. Od tego momentu wszystko zaczyna układać się tak, jak powinno – Tyrion Lannister zostaje wypuszczony z niewoli, Ned rezygnuje z posady królewskiego doradcy i wraca
do Winterfell, jego syn Bran odzyskuje władzę w nogach, a bękart Neda, Jon Snow, rezygnuje ze służby w Nocnej Straży i wraca do ojca. Wszyscy Starkowie znowu są razem. Spokój, miłość, szczęście.

Czterej pancerni i pies
Najpierw wybucha wojna, która polskich pancerniaków zastaje w Niemczech. Od tej pory Polacy jadą wyłącznie na wstecznym biegu: po krótkiej walce oddają Berlin, wycofują się za Odrę, oddają faszystom Pomorze, uciekają spod Studzianek i kończą przegraną kampanię w głębi ZSRR. Janek Kos w międzyczasie rozstaje się z Marusią i Lidką, potem gubi gdzieś Szarika, a na koniec postanawia wyjechać pod granicę japońską, by tam zatrudnić się w spółdzielni łowieckiej i pobić z Grigorijem.

House of Cards
Historia prezydenta USA, który stopniowo rezygnuje ze wszystkich ważnych stanowisk w państwie, by ostatecznie skończyć jako kongresmen. Po drodze Frank Underwood ratuje od próby samobójczej innego kongresmena, wyciąga też spod kół metra dziennikarkę z którą ma następnie romans. Przy okazji romansu dziennikarka przekazuje mu mnóstwo tajnych informacji dotyczących kulis amerykańskiej polityki i kluczowych osób w państwie. Gdy się rozstają, dziewczyna, ceniona dziennikarka polityczna, idzie pracować do działu miejskiego, a główny bohater ratuje życie psa potrąconego przez samochód.

Breaking Bad
Niezwykła historia Waltera White, faceta który po latach spędzonych w półświatku na odbieraniu od dilerów metaamfetaminy i pracochłonnym przerabianiu jej na półprodukty, postanawia zostawić brudny biznes i dokonać zmiany w swoim życiu. Walter, znany dotąd pod przestępczym pseudonimem Heisenberg, rzuca działalność przestępczą, wraca do prawdziwego imienia i nazwiska i zostaje sfrustrowanym nauczycielem chemii. Wtedy dowiaduje się od swojego lekarza, że rak na którego chorował, w sposób cudowny ustąpił! 

To tylko fragment naszego dziennikarskiego śledztwa, w którym odkrywamy prawdę o kultowych produkcjach telewizyjnych :-)

Co się dzieje w 15 innych serialach, oglądanych od tyłu, przeczytasz w aktualnym numerze CKM (w kioskach)

10_ckm_2016.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu!
Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis:

prenumerata-majstrak.jpg


Dodał(a): CKM Wtorek 27.09.2016