KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA

Królewna Śnieżka w całkiem nowej odsłonie
sniezka otwarcie.jpg


Twórcy filmu Królewna Śnieżka i łowca przedstawia zapierającą dech w piersiach nową wizję legendarnej baśni, w której KRISTEN STEWART (saga Zmierzch) wciela się w jedyną osobę na świecie piękniejszą od złej królowej Ravenny (laureatka Oskara® CHARLIZE THERON), która pragnie ją unicestwić. Okrutna władczyni nie przypuszcza jednak, że młoda kobieta stanowi zagrożenie dla jej korony trenując sztuki walki z Łowcą o imieniu Eric (CHRIS HEMSWORTH - Thor), który kiedyś na rozkaz królowej miał ją pojmać.

Ta epicka przygoda została przeniesiona na ekran przez JOE ROTHA, producenta Alicji w krainie czarów (Alice in Wonderland) oraz debiutującego reżysera RUPERTA SANDERSA.

Do obsady składającej się z międzynarodowych gwiazd dołączył także SAM CLAFLIN (Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach) jako William, młody książę oczarowany przekorą Królewny Śnieżki i jej niewinnością. W podróży Śnieżce i Łowcy towarzyszą krasnoludki, w które wcielili się uznani brytyjscy aktorzy - IAN MCSHANE (Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach) jako Beith, zgorzkniały przywódca klanu; BOB HOSKINS jako Muir, niewidomy mąż stanu; RAY WINSTONE (Infiltracja) w roli Gorta, kłótliwego pijaka; NICK FROST (Hot Fuzz) jako Nion, prawa ręka Beitha; TOBY JONES (Frost/Nixon) - Coll, najtwardszy żołnierz wśród krasnoludków; EDDIE MARSAN (Sherlock Holmes) - Duir, cień Colla; JOHNNY HARRIS (Pokuta) - Quert, muzykalny syn Muira oraz BRIAN GLEESON (Dziewiąty legion) - Gus, najmłodszy z klanu. 

W pozostałych rolach wystąpili - SAM SPRUELL (The Hurt Locker) jako Finn, mściwy brat Ravenny wspierający ją w praktykowaniu czarnej magii; VINCENT REGAN (Starcie tytanów) jako książę Hammond, ojciec Williama prowadzący ruch oporu; LILY COLE (St. Trinian’s) w roli młodej służki Grety; NOAH HUNTLEY (28 dni później …) jako król Magnus, skazany na śmierć ojciec Królewny Śnieżki; LIBERTY ROSS (W.E.) - posiadająca dar jasnowidzenia matka królewny; oraz debiutująca RAFFEY CASSIDY w roli młodej Królewny Śnieżki.

KRISTEN STEWART - królewna Śnieżka
CHARLIZE THERON - królowa Ravenna
CHRIS HEMSWORTH - Eric
SAM CLAFLIN - William

RUPERT SANDERS - Reżyseria
JOHN LEE HANCOCK - Scenariusz


Dodał(a): ckm.pl Piątek 25.05.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dr Jones (2012-06-02 14:18:19)
Widziałem i powiem : IDŹ ZOBACZ WARTO !!! Zgłoś naruszenie
Krad (2012-05-26 22:49:31)
Zapowiada się obiecująco, przynajmniej na trailerze widać niezgorszą młócę. Obsada iście królewska:) no nic poczekamy zobaczymy, ocenimy. Zgłoś naruszenie
T_W_I_N_1 (2012-05-26 20:07:55)
z taką złą królową warto było by po grzeszyć :) Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-05-26 12:11:13)
Liczę na fajny film , lecz podejrzenia , że to wersja dla kasy mogą okazać się słuszne . I tak Muszę czekać do 1 czerwca , bo wtedy jest premiera w Tychach Zgłoś naruszenie
Komentarze (4)