Kot dostawca zioła

Pies właśnie stracił posadę najlepszego przyjaciela człowieka. Od teraz jest nim kot. Taki, który przynosi w pysku marihuanę wprost pod drzwi
kot-marihuana.jpg

W Ashmore w Nowej Zelandii niezwykle rozpoczął się nowy etap przyjaźni kocio-ludzkiej. Z pewnością na antypodach wchodzi ona na wyższy stopień po akcji jednego sierściucha. A przepraszamy, kiciusia.

Wracający z łowów kot pewnej Nowozelandki zostawił jej na progu domu niespodziankę w postaci woreczka z marihuaną. Plastikowa torebka zawierała pięć gramów zielska o wartości 100 – 150 dolarów. Jednak jego właścicielka nie doceniła prezentu i zadzwoniła po policję. Funkcjonariusze w nagrodę podrapali kota za uchem i zabezpieczyli pakunek z marihuaną, by spróbować ściągnąć odciski palców.



Czy właśnie z politowaniem spojrzałeś na swojego czworonoga, który w kącie liże się po…brzuchu, a ostatnio przyniósł co najwyżej zdechłą mysz w prezencie? Słusznie, powinieneś od niego więcej wymagać albo niech się dorzuca do czynszu!

Koty ostatnio są bardzo praworządne – przypominamy sytuację sprzed kilku dni, kiedy to jeden z nich rzucił się na atakującego dziecko groźnego psa:




Dodał(a): gianni Piątek 23.05.2014