Kosmiczna rakieta Seiko

Oto Seiko Astron GPS Solar, czyli jedyny w swoim rodzaju zegarek godzien nie tylko Novaka Djokovica, lecz i każdego nowoczesnego włóczykija

Novak Djokovic reklama

Japończycy właśnie zaprezentowali światu nową generację przełomowego narzędzia zakładanego na nadgarstek. Chodzi tu o pierwszy zegarek z GPS, zasilany energią słoneczną. Ten analogowy czasomierz automatycznie łączy się z krążącymi w kosmosie satelitami i określa, w której z 40 stref czasowych się znajdujesz. Dzięki temu niezależnie od tego w jakim punkcie Ziemi przebywasz, znasz aktualną datę i godzinę. Dodajmy, że z ekstremalną dokładnością do jednej sekundy na 100 000 lat.

Całą tę futurystyczną maszynerię zamknięto w kopercie o godnym, naprawdę męskim rozmiarze (44,6 mm średnicy i 13,3 mm grubości). Sprzęt posiada stoper, jest wodoodporny do głębokości 100 m oraz nie groźne mu pole magnetyczne do 4,800 A/m. Jeżeli lubisz naprawdę łakome kąski, wybierz Astrona z limitowanej edycji zadedykowanej słynnemu tenisiście Novakovi Djokovicowi – powstanie zaledwie 2500 szt. tego stalowego chronografu z powłoką w kolorze różowego złota. Cena owego cacka wynosi ok. 7900 zł. 

RLS1406-01_SSE022_c.jpg

Chcesz wiedzieć, co serbski tenisista sądzi na temat zegarków, masowania przez piękne dziewczyny i piłki nożnej? Przeczytaj wywiad w kolejnym numerze magazynu CKM, który znajdziesz w kiosku już w lipcu. 


Dodał(a): Michal Josko Środa 25.06.2014