Konkurs: wygraj golarkę Braun Serii 5

Konkurs! Wygraj i przetestuj dla nas golarkę Braun Serii 5 z technologią FlexMotionTec™
braun.jpg


Ogłaszamy konkurs dla prawdziwych twardzieli! Już dziś na naszym portalu CKM.pl możecie zawalczyć o golarkę Braun Serii 5 z technologią FlexMotionTec™, dla której inspiracją były  samochody Formuły1. Biorąc udział w naszym konkursie będziesz miał okazję nie tylko sprawdzić jak działa jedyna golarka inspirowana najszybszymi maszynami na świecie, ale i zostać jurorem
w naszym redakcyjnym teście!

Wygraj 1 z 5 golarek Braun Serii 5 z technologią FlexMotionTec™ i weź udział w testowaniu produktu.

Zadanie konkursowe jest przyjemnie proste, odpowiedz tylko na pytanie:
Które cechy golarki Braun Serii 5 z technologią FlexMotionTec™ są dla Ciebie najważniejsze
i dlaczego ?


Odpowiedzi wysyłajcie na adres e-mail: [email protected] do 14 kwietnia 2013 r. W tytule wiadomości e-mail wpisujcie: Konkurs Braun.

O golarce Braun Serii 5 z technologią FlexMotionTec™
Dzięki najnowszej technologii FlexMotionTec™ i zwiększonej mocy, innowacyjne
i eleganckie golarki marki Braun dają gwarancję precyzyjnego efektu i komfortu golenia skóry. Urządzenia dedykowane są mężczyznom, którzy oczekują szybkiego usuwania zarostu przy pełnej mocy, nawet na trudnych obszarach twarzy czy szyi.

Technologia FlexMotionTec™ oparta została na współdziałaniu dwóch rozwiązań. System MicroMotion pozwala na dostosowanie ostrzy do najmniejszych nieregularności skóry. Rozwiązanie MacroMotion umożliwia golarce dokładne dopasowanie się do większych konturów twarzy. Efekt gładko ogolonej twarzy i szyi osiągniesz przy zaledwie kilku pociągnięciach golarki.

Golarki Braun z Serii 5
to urządzenia trwałe i wytrzymałe. Zaprojektowane zostały
z eleganckich materiałów o wysokim połysku, idealnie kontrastujących z matowymi elementami.
W procesie tworzenia golarki użyto technologii Monocoque wzmocnionej włóknami. Także miękka guma i punkciki są bezpośrednim odniesieniem do kierownic używanych w Formule 1. Wysokiej jakości technologia membranowa nie przepuszcza wody i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury baterii i silnika.

REGULAMIN
Dodał(a): ckm.pl Środa 27.03.2013