Konkurs twerkowania

Skąpe bikini, potrząsanie pośladkami i hektolitry alkoholu. Tak bawią się studenci na amerykańskich plażach.
1.jpg

W SKRÓCIE:
Na plaży Fort Myers urządzono konkurs twerkowania. Chętne wziąć w nim udział panie, ustawiły się w jednym rzędzie i gdy tylko pojawiła się muzyka, zaczęły trząść swoimi pośladkami. Wyłoniono trzy laureatki, które otrzymały nagrody pieniężne.

PEŁNA WERSJA:
Spragnieni zabawy amerykańscy studenci wykorzystują czas ferii bardzo aktywnie. Ich zajęcia wiążą się głównie z nadużywaniem alkoholu i seksem. W tym okresie nie ma rzeczy zakazanych. Na plaży Fort Myers, aby uczcić przerwę od nauki postanowiono urządzić konkurs w potrząsaniu pupami, który poprowadził DJ Tomkat.

Twerking. Tego określenia używa się do opisania tańca o zabarwieniu erotycznym. Kobiety w rytm muzyki poruszają swoimi pośladkami, często ku uciesze oglądających to mężczyzn. Ten rodzaj aktywności znany jest już od ponad 20 lat i prawdopodobnie wywodzi się z kultur afrykańskich.

Uczestniczki konkursu na Fort Myers ustawiły się w szeregu, wypięły swoje pośladki i pokazały co potrafią z nimi robić. Kiedy tylko pojawiła się muzyka, zaczęły trząść pupami, w akompaniamencie wiwatujących, zebranych na plaży widzów.

Konkurs trwał jeden dzień. Ze wszystkich kobiet, które brały w nim udział wybrano trzy. Zaprezentowały one najlepsze ruchy pośladków i wyczucie rytmu. Zwyciężczyni otrzymała 150 dolarów, czyli jakieś 590 złotych. Tej, która zajęła drugie miejsce przypadło 100 dolarów, a więc nieco ponad 390 złotych. Za najniższy stopień na podium płacono 50 dolarów, co jest równowartością 196 złotych.

Biorąc pod uwagę nawyki amerykańskiej młodzieży, jakie możemy zaobserwować w wielu filmach, podejrzewamy, że wygrane pieniądze bardzo szybko zostały wydane na alkohol i prezerwatywy. God bless America!
Dodał(a): Paweł Zieleń Poniedziałek 27.03.2017