Konkurs: Koniec prohibicji

Z czym kojarzą się nam czasy prohibicji? Z przydymionymi klubami, eleganckimi, atłasowymi sukienkami, szykownymi mężczyznami w kapeluszach…

konkursy

Z czym kojarzą się nam czasy prohibicji? Z przydymionymi klubami, eleganckimi, atłasowymi sukienkami, szykownymi mężczyznami w kapeluszach… Każdy, kto odnajduje się w takim klimacie, powinien wziąć udział w konkursie organizowanym przez kultową markę Jim Beam, pod hasłem „Koniec Prohibicji”.

Kultowa marka Jim Beam zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy do tajemniczego świata Ameryki przełomu lat 20. i 30. Kluby, cygara, Al Capone, a także dreszczyk emocji, z jakim udawano się do nielegalnych lokali… to wszystko symbole tego okresu. By przenieść się w tamte czasy, wystarczy wziąć udział w konkursie z udziałem oryginalnego, amerykańskiego burbona i wyreżyserować imprezę marzeń. 

Konkurs: Koniec prohibicjiKONIEC PROHIBICJI, to nie tylko okazja do świętowania po 13 letnim zakazie picia alkoholu w Stanach Zjednoczonych, ale także nazwa konkursu prowadzonego  na oficjalnym fanpage’u  marki Jim Beam na Facebooku. Inspiracją jest gangsterski klimat końca lat 20-stych.

Zadaniem fanów marki jest  wymyślenie własnej, niepowtarzalnej imprezy na miarę tych z 1933 roku, kiedy amerykańskie tytuły prasowe krzyczały o końcu prohibicji. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Najciekawszy i najpopularniejszy pomysł zrealizuje Jim Beam! Liczy się kreatywność i zaangażowanie znajomych.

Konkurs trwa do końca września. Więcej informacji na: www.facebook.pl/najlepsiprzetrwajawszystko 


Dodał(a): ckm.pl Środa 28.09.2011