Kolejny rajd Stonogi

Zbigniew Stonoga po raz kolejny odkrywa swoją duszę rajdowca. Tym razem nie w Ferrari, a w Audi i nie na autostradzie, a na ulicach Warszawy – na Targówku i Trasie Toruńskiej, pędzi 337 km/h.

Stonoga w Audi


Pamiętacie filmik sprzed kilku dni, w którym Zbigniew Stonoga pędzi 345 km/h autostradą w Ferrari 458 Italia? Jeśli nie, to możecie szybko nadrobić zaległości klikając tutaj. Jeśli jednak pamiętacie, to z pewnością zainteresuje was kolejne nagranie, które pojawiło się w weekend na kanale Zbigniewa Stonogi. Jest równie hardcore’owe co to pierwsze, a można pokusić się o stwierdzenie, że nawet bardziej.

Bowiem na drugim nagraniu Stonoga, najprawdopodobniej w roli pasażera, pędzi białym Audi R8, najpierw 337 km/h po warszawskiej Trasie Toruńskiej, a potem po ulicy Głębockiej i św. Wincentego na Targówku, z prędkością co najmniej 140, 150 km/h, łamiąc przy okazji wiele przepisów.Ciekawostką może być fakt, że zgodnie z ustaleniami serwisu targowek.info, nagranie może pochodzić mniej więcej sprzed roku, o czym między innymi mają świadczyć wyższe od obecnych ceny paliwa. Czyżby więc Stonoga inspirował się wcześniejszymi wyczynami słynnego Froga i postanowił go naśladować?

Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 14.03.2016