Kolejny idiotyczny trend na TikToku. Jest ofiara śmiertelna

Niektórym nastolatkom powinno się zabronić używania internetu. Na TikToku pojawił się kolejny challenge, którego wykonanie może się źle skończyć. Zmarła już pierwsza osoba, 15–letnia Amerykanka biorąca udział w "wyzwaniu".

Benadryl-Challenge.jpg


Pisaliśmy już o tym, że użytkownicy TikToka prześcigają się nie tylko w kreatywności, ale i głupocie. Niedawno zszokowała nas informacja o Trendzie, gdzie młodzi ludzie charakteryzowali się na ofiary holocaustu. Teraz przyszła pora na "Benadryl Challenge".Wyzwanie polega na połknięciu dużej ilości Benadrylu, czyli leku przeciwalergicznego, którego przedawkowanie może wywołać halucynacje, zaburzenia mowy i utracenie równowagi. Oczywiście o takie efekty zabiegają użytkownicy TikToka, jednak są też te tragiczne skutki, które mogą także doprowadzić do śmierci.

Sprawdź również: Stary zbok i młoda dziewczyna. LG reklamuje się na TikToku

15–letnia użytkowniczka aplikacji z Oklahoma City zapewne chciała zyskać popularność, wstawiając filmik, na którym pokazuje wpływ Benadrylu na swój organizm. Niestety nie poradziła sobie z zbyt dużą dawką substancji. TikTok oczywiście pracuje nad tym, aby wyzwanie zniknęło z aplikacji, choć na razie nie wychodzi im to najlepiej. Skupiają się raczej na cenzurowaniu filmików osób brzydkich i biednych. Nie jest to niestety pierwszy raz, kiedy na platformie pojawił się challenge tragiczny w skutkach. Jak widać wśród nastolatków potrzeba zaistnienia w sieci jest większa niż dbanie o własne bezpieczeństwo. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / TikTok Wtorek 01.09.2020