Kobieta idealna

Nogi powinny być długie, podobnie jak włosy i paznokcie. Cycki najlepsze są duże, a talia oczywiście wąska. Ma ktoś jakieś wątpliwości?

Cathie Jung.PNG

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

NOGI
Lubisz kobiety z długimi nogami? Cóż za głupie pytanie – kto ich nie lubi?! Jeśli uznać, że z każdym centymetrem kończyn, rośnie współczynnik seksapilu, Svetlana Pankratova z Rosji musi być prawdziwą seksbombą. W końcu jej szyny mają 132 cm! Zupełnie jakby chodziła na szczudłach!TALIA
Każda kobieta marzy o talii osy, ale nawet największym szprychom daleko do mierzącej 172 cm Cathie Jung. W gorsecie jej talia mierzy zaledwie 38,1 cm! Bez gorsetu dziewczę może się pochwalić wciąż imponującymi 53,34 cm.BIUST
Największym biustom świata poświęciliśmy kiedyś osobny artykuł. Wtedy to mieliście okazję poznać Normę Stitz, której balony mierzą 109 cm pod biustem i ponad 177 cm w biuście! Ciągle nie potrafimy się otrząsnąć na widok tych cycków!
WŁOSY
Roszpunka istnieje naprawdę i mieszka w Chinach. Posiadaczką najdłuższych włosów na świecie jest Xie Qiuping, której kudły już w 2004 roku mierzyły ponad  5,6 metrów! Dziewczę zapuszcza je od 1973 roku, czyli od 13-stego roku życia. Taką to by ciągnął za włosy podczas seksu!
PAZNOKCIE
Wiadomo, że każda zadbana kobieta powinna mieć piękne, długie paznokcie. Np. takie jakie Lee Redmond zanim straciła je w wypadku samochodowym. Przed tym traumatycznym wydarzeniem jej szpony miały 8,65 m!
Sorry, ale musimy zadać to pytanie: czy ktoś ma pomysł jak ona podcierała się w kiblu?!Podkręć atmosferę w sypialni - seksowne gadżety!

Dodał(a): Jagoda Wtorek 31.07.2012