Klapsowy kat

Co grozi za współżycie z nieletnią? Więzienie wcale nie musi być najbardziej upokarzającą sankcją.
klapsowy-kat.jpg


Przekonał się o tym James, który bzyknął córkę nieodpowiedniego faceta. Rozwścieczony ojciec postanowił sam wymierzyć karę dorosłemu chłopakowi swojego dziecka. Pojechał więc do domu delikwenta i wyprosił go na zewnątrz, po czym złożył propozycje nie do odrzucenia. Powiedział mu, że sam wymierzy mu karę w postaci… klapsów! Na drugiej szali chłopak miał do wyboru wezwanie policji i wniesienie oskarżenia o gwałt nieletniej.

Ojciec obiecuje, że zachowa się fair i nie skopie małolata po jajkach ani nie rzuci się na niego z pięściami gdy ten ułoży się na ziemi by dostać po dupsku. Chłopak w końcu daje się przekonać i kładzie się na trawniku. Wtedy na jego tyłku ląduje grad klapsów! Po kilku strzałach chłopak nie wytrzymuje i wyrywa się krzycząc, że nie będzie mógł po tym usiąść.

Ojciec przypomina mu jednak pozytywy całej sytuacji, że nadal pozostaje na wolności i nikt nie skopał mu tego dupska (nie wiadomo co gorsze). Całą sytuację filmuje znajomy supertaty, a w aucie kat żali się, że od klapsów spuchła mu dłoń i nie zdejmie obrączki.

Niby to wychowawcze, niby sprawiedliwe, ale ojciec jednej rzeczy nie przemyślał. W USA, gdzie pikantny tekst lub zalotne spojrzenie mogą być początkiem sprawy o molestowanie, klapsy na goły tyłek, w relacji facet – facet, wyglądają co najmniej tak dwuznacznie, jak nagi baca obok owcy.Dodał(a): gianni Piątek 22.06.2012