King Kong wraca na ekrany

Minęło już trochę czasu odkąd największy goryl w dziejach kinematografii zagościł na ekranach kin na całym świecie. Teraz się to zmieni, ponieważ już niedługo swoją premierę będzie miała kolejna część King Konga. A my mamy jej zwiastun.
Kong-1-640x237.jpg

Ostatni film o przygodach tej przerośniętej małpy na sterydach został nakręcony w 2005 roku i od tamtego czasu wszyscy jakby nieco zdążyli zapomnieć o Kongu. Teraz jednak ten wielki goryl wraca w nowej produkcji pt. „Kong: Wyspa Czaszki”, i to we wcieleniu, jakiego jeszcze nie było – jest jeszcze większy i silniejszy niż kiedykolwiek. Zupełnie tak, jakby poddał się kuracji hormonalnej przeznaczonej dla rosyjskich sportowców.

Zwiastun stara się zachować tę małą nutkę tajemnicy, więc nie sposób dokładnie oszacować rozmiarów nowego King Konga, jednak po małych urywkach, które twórcy przed nami odkryli, można śmiało stwierdzić, że obecny goryl będzie jakieś 2, 3 razy większy od tego z 2005 roku.Nie powinniśmy się jednak temu dziwić, ponieważ twórcy produkcji zapowiadają, że w ciągu następnych kilku lat zobaczymy także film, w którym Kong stawi czoła Godzilli. No tego to jeszcze nie było.

Wróćmy jednak do najnowszej produkcji „Kong: Wyspa Czaszki”. Fabuła filmu rozgrywa się w latach 70. XX wieku i zdaje się być tylko odnowionym oryginałem. Grupa podróżników z Tomem Hiddlestonem na czele przybywa z misją na tajemniczą Wyspę Czaski i przypadkowo odkrywa, że mieszka na niej potężna bestia. To już znamy. Miejmy więc nadzieję, że film nas jednak czymś zaskoczy.

W obsadzie obok Hiddlestona ujrzymy tegoroczną zdobywczynię Oskara Brie Larson, Johna Goodmana, Samuela L. Jacksona, Corey Hawkinsa czy Jasona Mitchella. Premiera zaplanowana jest na 10 marca 2017 rok.
Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 26.07.2016