Kiedy #zostańwdomu zmieni się na #wyjdźzdomu, zadbaj o siebie jak prawdziwy facet

Domowa izolacja dobiega końca, a więc zapewne chcesz wyglądać jak jakiś dzikus z lasu. A gdyby tak od razu jeszcze się dziko wypachnić? Polecamy jedno z naszych ciekawszych kosmetycznych odkryć ostatnich miesięcy.

small 1.jpg

Odyniec ze stadka LaQ zadba o twoją skórę i szczecinę, a dzięki zapachowi ekskluzywnych perfum przyciągnie też płeć przeciwną. Jeśli twój wybór padnie na nowość marki, czyli peeling, pomoże ci dodatkowo przed powrotem do normalności zmyć choć trochę gruboskórności, która została po dziczeniu w izolacji. A gdy do domu przyjdą kumple, pochwalisz się, że masz w łazience „Real Men’s World”, bo taki tytuł zdobyła linia w konkursie LCA!

Nowy dzik wielofunkcyjny

Nowy peeling od LaQ to doskonała alternatywa dla żelu pod prysznic, zwłaszcza latem, gdy nawet nasza skóra wymaga dodatkowej dawki pielęgnacji. Jest po brzegi wypełniony aktywnym węglem, gliceryną i ekstraktem z dębu. Dziko pachnie i konkretnie działa! Zawarty w nim biały i brązowy cukier poradzi sobie nawet z grubszą skórą. Efektów spektakularnej przemiany dokona węgiel aktywny, który skutecznie oczyszcza. Co jeszcze zrobisz z myjącym peelingiem? Można go zastosować zamiast pasty BHP, gdy pobrudzisz sobie ręce w warsztacie!

peeling dzik z naklejką.jpg

Dzik w kostce

Ten dzik jest twardy, kanciasty i pachnie ekstremalnie dziko, zresztą jak cała seria. Co w nim znajdziecie? Masło SHEA które nawilża i regeneruje, masło KAKAOWE o silnym działaniu natłuszczającym, nawilżającym i ochronnym oraz masło MANGO, które intensywnie nawilża i regeneruje skórę nawet największych twardzieli. Efektu dopełnia węgiel aktywny, który oczyszcza skórę i nadaje mydłu neutralny kolor. Umyjesz nim ciało, twarz i ręce. Możesz się też przy jego pomocy ogolić. Ciuchy też upierzesz, aczkolwiek po co się męczyć, skoro wymyślono pralkę? 

To mydło nie odmładza, nie wygładza, nie peelinguje. Ono myje... a ty jesteś czysty i pachnący, więc przyciągasz loszki. 

Ekstremalny dzik w żelu

Z jednej strony wyjątkowy zapach, z drugiej – łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego. Ten żel to prawdziwe połączenie przeciwieństw. W jego płynnej formule znajdziesz glicerynę i ekstrakt z kory dębu. Jak pokazały badania* żel ma "100% zadowolonych użytkowników"


*Badanie przeprowadzone na celowo do tego wybranej grupie 2 facetów. Wszyscy użytkownicy zgodnie stwierdzili, że Ekstremalnie Dziki Żel myje. Nadaje się także do golenia wszystkiego co golisz, ale my niekoniecznie musimy o tym wiedzieć. Co ciekawe – 100% użytkowników potwierdziło, że po użyciu Ekstremalnie Dzikiego Żelu nie mają cellulitu. Brak negatywnych komentarzy. Ale szczerze, nawet gdyby się pojawiły, LaQ by je zignorowało, bo wszystkie panie zgodnie twierdzą, że żel pachnie po prostu dziko. 

Szampon do szczeciny

Jak wiadomo, dzik ma gęstą szczecinę, którą obnosi po lesie z dumą. Jeśli Ty też chcesz wzmocnić swoją, sięgnij po szampon z dziczej serii. Choć bazuje na łagodnych substancjach myjących pochodzenia roślinnego, to dzięki zawartości ekstraktów z żeń-szenia, łopianu, skrzypu i przytulii zapobiega wypadaniu włosów, wzmacnia je oraz poprawia ich kondycję. A co LaQ pisze na jego etykiecie? (za które dostają co roku medale!)

„Produkt przeznaczony jest dla facetów od 3 do 333 lat. Do włosów od 3 mm do 3 metrów, z balejażem, pasemkami, tlenionych, farbowanych i tych męskich. Jasnych i ciemnych, prostych i kręconych, do tych na górze i do tych na dole. Do mycia rano i wieczorem, przed i po, ale zdecydowanie polecamy przed jeśli wiesz o co nam chodzi... Idealny dla łysych jako polerka. Sposób użycia: weź trochę szamponu i umyj włosy. Jeśli nosisz kitkę albo kucyka, sugerujemy przed myciem włosy rozpuścić.”

Dziki zestaw2 1m.jpg

Sugerowana cena dzikiego peelingu: 28 zł
Sugerowana cena dzikiego żelu: 22 zł
Sugerowana cena dzikiego szamponu: 18 zł
Sugerowana cena dzika w kostce: 12,99 zł


Materiał partnera


Dodał(a): Izabela Popko Piątek 29.05.2020