Kiedy Izak zagra w ojcostwo? Wywiad dla CKM

Dlaczego dzieciaki nie powinny opierać przyszłości na gamingu, czy żona nadal toleruje jego granie, jak dużo czasu spędza na swojej pracy (która zarazem jest jego hobby) kiedy wreszcie będzie ojcem – na te pytania odpowiada Izak, najbardziej rozpoznawalny człowiek od e-sportu w Polsce.
Izak-wywiad.jpg

Piotr „Izak” Skowyrski – niegdyś gamer, teraz komentator e-sportowy. Pół roku temu wyjawił nam wiele tajemnic z życia zawodowego i prywatnego (ZOBACZ CAŁY WYWIAD). Już wtedy ciężko było zachować balans między graniem, a poświęceniem się codzienności. Choć w jego przypadku ta codzienność to jego pasja, połączona nierozerwalnie ze sposobem na zarabianie. Niewiele osób utrzymuje się w Polsce z e-sportu, a jemu wychodzi to od lat znakomicie. Jednak Izak ostrzega młodych ludzi - `granie w gry` nie może być wymówką od zdobywania wykształcenia. Zachęca by kultywować swoje hobby, a jeśli będzie się to robiło z sercem, to można do końca życia już nie pracować.Gdyby powyższy player nie działał TU ZNAJDZIESZ WYWIAD NA YOUTUBE

WALKI ROBOTÓW
Nowy sezon: we wtorek o 22:00 na DTX!
Gwiazdy polskiego e-gamingu, Piotr ,,Izak’’ Skowyrski i Damian ,,Nervarien’’ Ziaja, zapraszają jako komentatorzy na drugą serię Walk robotów! Przed nami wielkie maszyny, dramatyczne starcia i gigantyczne wybuchy. Najpotężniejsze na świecie zdalnie sterowane roboty stoczą bitwy pełne zwrotów akcji w śmiercionośnej klatce. Uczestnicy muszą perfekcyjnie wykorzystać swoje umiejętności, aby pokonać rywala i przedostać się do następnego etapu turnieju. W programie poznamy historię każdego z konstruktorów robotów i dowiemy się w jaki sposób zaprojektowane są ich nowatorskie maszyny. Prześledzimy przebieg konkursu od kwalifikacji, aż do morderczego pojedynku finałowego, w którym zostanie wyłoniony ostateczny zwycięzca. Kto zdobędzie tytuł najlepszego robota?

iZAK2.jpg
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 23.05.2017