Keanu Reeves tworzy własny komiks. Możesz mu w tym pomóc

Występował w wielu świetnych filmach, jest postacią w nadchodzącej grze komputerowej, a wkrótce wcieli się w bohatera komiksu. Keanu Reeves pracuje nad stworzeniem własnej historii rysunkowej, która opowie o przygodach tajemniczego wojownika Berzerkera.
image-asset.jpeg
“BRZRKR” to tytuł nowego komiksu, który będzie wynikiem połączenia wizji pięciu znakomitych artystów. Keanu Reeves, Matt Kindt („Folklords”, „Justice League of America”), Ron Garney („Wolverine”, „Kapitan Ameryka”), Bill Crabtree (BPRD) i Clem Robins (Hellboy) wspólnymi siłami tworzą nowego bohatera obdarzonego wyjątkowymi umiejętnościami.

Berzerker, który wizualnie przypomina Keanu Reevesa, jest nieśmiertelnym półbogiem. Został przeklęty i od wieków był zmuszany do przemocy kosztem swojego zdrowia psychicznego. Brał udział w licznych historycznych konfliktach, ale po tysiącach lat spędzonych na poszukiwaniu odpowiedzi, w końcu znalazł miejsce dla siebie.

Wojownik został zrekrutowany przez rząd USA, by toczyć bitwy zbyt gwałtowne i zbyt niebezpieczne dla kogokolwiek innego. W zamian Berzerker ma otrzymać to, czego pragnie najbardziej – prawdę o jego niekończącej się, przesiąkniętej krwią egzystencji odpowiedź na pytanie, jak ją zakończyć.

Komiks na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom Wolverine'a czy Johna Wicka, bo w gruncie rzeczy Berzerker posiada cechy obu tych bohaterów. Natomiast jeżeli chcesz pomóc protagoniście odnaleźć prawdę o sobie, masz na to okazję, bo na Kickstarterze trwa zbiórka na realizację pomysłu, który wyszedł z głowy Keanu Reevesa.

BRZRKR zostanie wydany w 3 tomach, a pierwszy z nich ukaże się we wrześniu 2021 roku.

Zobacz artworki z komiksu: 


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. BRZRKR Czwartek 03.09.2020