Karbonn A60 – niedrogi 5-calowiec

W dobie ciągłego dostępu do Internetu zwykły smartfon z małym ekranem może nie wystarczyć. Zwłaszcza podczas przeglądania długich stron internetowych, czy oglądania materiałów wideo w serwisach społecznościowych.

Karbonn A60

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom firma Karbonn Mobiles proponuje polskim klientom 5-calowy model o nazwie Karbonn A60.

Karbonn A60 to zgrabny, elegancki smartfon z dużym 5-calowym ekranem o rozdzielczości 800x480px wykonanym w technologii IPS oraz 5MP tylnym aparatem z lampą LED. Atutem urządzenia z pewnością jest jeszcze cena. Smartfon dostępny jest na polskim rynku w ofercie sklepu Agito.pl za około 369 zł. W tej cenie użytkownik otrzymuje bardzo solidnie wykonane urządzenie w eleganckiej obudowie w kolorze białym lub granatowym z tylnymi pleckami o kropkowanej, intrygującej strukturze.
1A60---specyfikacja.jpg
Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat oraz dwurdzeniowego procesora MediaTek MT6572 o częstotliwości taktowania 1.2 GHz posiadającego do dyspozycji 512MB pamięci operacyjnej RAM. Dodatkowo na dane, tj. zdjęcia, muzyka, czy dokumenty dostępne są 4GB pamięci flash, którą można w łatwy sposób rozszerzyć do 32GB  za pomocą karty microSD. Osoby korzystające z połączeń wideo oraz zwolennicy niezwykle popularnych selfie z pewnością skorzystają z 2MP przedniej kamerki.

Smartfon Karbonn A60 to dobry rozwiązanie dla stale podłączonych do sieci mobilnych użytkowników. Jego zdecydowaną zaletą jest fakt, że posiada dwa sloty na karty SIM, w tym także microSIM. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się jeśli posiadamy jedną kartę do rozmów telefonicznych i wiadomości SMS, a drugą z tańszym abonamentem z dostępem do internetu, np. Aero 2.
Bateria o pojemności 1800 mAH pozwoli na 122 godziny pracy w trybie czuwania i około 5 godzin nieprzerwanych rozmów. Urządzenie  pracuje w trzech zakresach GSM (900/ 1800/ 2100) oraz posiada moduł Bluetooth® oraz WiFi b/g/n. Smartfon posiada wbudowane radio FM aktywne po podłączeniu dołączonych do zestawu słuchawek oraz moduł GPS ze wsparciem A-GPS.
1A60-white.jpg

W opakowaniu z telefonem znajdziemy słuchawki, ładowarkę i kabel USB do ładowania oraz komunikacji z innymi urządzeniami. To co może mile zaskoczyć, to przyklejona fabrycznie na ekran folia ochronna. Jedyne co musimy zrobić to odkleić warstwę ochronną folii.

Smartfon dostępny jest obecnie tylko w sklepie internetowym Agito.pl w cenie około 369zł.


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Środa 15.07.2015