Kandyjczycy rozdają marihuanę

Czy chciałbyś wygrać roczny zapas marihuany z dostawą do domu? Gdybyś żył w Kanadzie, miałbyś taką możliwość w ramach konkursu "Happy Canada". Nieprawdopodobne, ale prawdziwe!

skręt z marihuany i konopia

Podczas, gdy w jednych krajach marihuana jest nielegalna, w innych rozdaje się ją za darmo. Jak podaje strona poświęcona zielonemu hobby - faktykonopne.pl, w Kanadzie ruszył właśnie konkurs organizowany przez Lift Cannabis Company, w którym główną nagrodą są... roczne zapasy zioła z dostawą do domu (1 gram każdego dnia!).

Celem konkursu ma być wzrost świadomości społecznej związanej z wprowadzonym w kwietniu programem medycznej marihuany w Kanadzie, na podstawie którego pacjenci mogą legalnie kupić trawkę od licencjonowanych producentów.

Organizacja deklaruje, że jej marzeniem jest "aby wszystkie dorosłe osoby w Kanadzie, mogły mieć szybki dostęp do wysokiej jakości, bezpiecznej marihuany w cenie, która jest uczciwa i niedroga".

Twórcy pomysłu uważają, że ich państwo może być doskonałym przykładem, by pokazać całemu światu, że zioło może być produktem mającym pozytywny wpływ na ludzi i gospodarkę.Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Wtorek 01.07.2014