Kac Vegas w Bangkoku na DVD i BR 30 listopada!

Uhonorowany Złotym Globem „Kac Vegas” był jedną z najlepszych, najczęściej dyskutowanych i najbardziej dochodowych produkcji filmowych roku 2009. Jego zrealizowana dwa lata później kontynuacja debiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 30 listopada.
kac vegas


WATAHA POWRACA
Dwa lata po szalonej nocy w Las Vegas Stu (Ed Helms), Phil (Bradley Cooper), Doug (Justin Bartha) i Alan (Zach Galifianakis) wybierają się do Tajlandii by wziąć udział w ślubie Stu z piękną Lauren (Jamie Chung). Niestety, zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach uroczystość może się zawalić, kiedy Stu daje się namówić kolegom na „jedno piwo” na mieście. Pomny wydarzeń z Vegas obiecuje sobie, że będzie to tylko jedno piwo, ale...

Następnego dnia Phil, Stu i Alan budzą się obskurnym pokoju hotelowym w Bangkoku, w którym towarzyszą im gangster Leslie Chow (Ken Jeong) – znany przyjaciołom już z czasów ich wizyty w Las Vegas oraz paląca jak smok małpka kapucynka. To jednak nie koniec niespodzianek. Stu ma na twarzy tatuaż, Alan kompletnie ogoloną głowę, a co więcej przyjaciele nie mogą odnaleźć również Teddy’ego (Mason Lee) – młodszego brata żony Stu, po którym w pokoju pozostał tylko... odcięty palec. Oczywiście, nie trzeba dodawać, że ani Stu ani Alan nie mają pojęcia co robili poprzedniej nocy.

Leslie Chow zdaje się być jedyną osobą pamiętającą wydarzenia z ostatnich kilkunastu godzin. Niestety, po zażyciu potężnej dawki kokainy umiera na serce, a Stu i Alan ukrywają jego zwłoki w hotelowej maszynie do produkcji lodu. Świadkiem wyczynów przyjaciół był najprawdopodobniej również pewien starszy buddyjski mnich. Niestety, on z kolei złożył śluby milczenia i niczego nie sposób się od niego dowiedzieć.

Stu i Alan chcąc poznać wydarzenia ostatniej nocy w Bangkoku muszą przeprowadzić prywatne śledztwo, którego rezultaty okażą się szokujące, przerażające, a przede wszystkim (szczególnie dla widzów) niezwykle zabawne.


WYDANIE BLU-RAY I DVD
„Kac Vegas w Bangkoku” na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 30 listopada, kilka dni wcześniej film pojawi się w wypożyczalniach. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

Wydanie Blu Ray:
- Kac Vegas w Bangkoku- nieautoryzowany dokument
- W komediowym rytmie Todda Phillipsa
- Niezwykła małpa
- Wycieczka po Bangkoku z Chow
- Sceny akcji
- Gagi z planu

Wydanie DVD:
- Gagi z planu

Z myślą o fanach obu części kultowej komedii Galapagos przygotował także specjalne pakiety filmowe:
- Imprezowy pakiet 2 DVD ze specjalnym zestawem gadżetów – zawierający 2 filmy Kac Vegas i Kac Vegas w Bangkoku oraz specjalny niezbędnik przydatny na każdej imprezie (jednorazowy aparat fotograficzny, ramka na zdjęcia, zestaw tatuaży).
- Pakiet 2 BD Kac Vegas/Kac Vegas w Bangkoku
- Pakiet 2 DVD Kac Vegas/Kac Vegas w Bangkoku Dodał(a): ckm Poniedziałek 28.11.2011