Josh Wink & Ambivalent w 1500m2

Josh Wink i Ambivalent 7 marca rozniosą parkiet 1500m2!

Josh Wink & Ambivalent w 1500m2

W tym roku mija 20 lat od założenia Ovum Recordings - wytwórni, która od lat raczy nas setkami świetnych produkcji, i nie wyobrażamy sobie lepszej metody na uczczenie tego faktu, niż zaproszenia człowieka, którego nazwisko sygnuje tę cenioną na całym świecie wytwórnię.Josh Wink.jpgJosh Wink od prawie 30 lat jest nierozerwalnie związane z historią muzyki elektronicznej! Od pierwszych imprez w latach 80 po pionierskie rave’y na początku 90’tych, Wink szybko zyskał miano największego przedstawiciela sceny techno-house w USA tamtych lat. Międzynarodową sławę przyniosły mu pierwsze hity „Don’t Laugh”, Higher State of Consciousnes” i „I’m Ready”, a remiksy kawałków Paula Oakenfold’a, Moby’ego, Ladytron czy Depache Mode tylko potwierdziły jego pozycję nie tylko jako świetnego DJ’a ale i producenta. Jego budowane napięciem sety oscylują gdzieś między techno, acid housem i muzyką eksperymentalną.Wraz z Joshem w 1500m2 pojawi się człowiek, który właśnie trafił pod skrzydła wytwórni.

Ambivalent.jpgAmbivalent - od lat rozbity gdzieś pomiędzy Berlinem, a Nowym Jorkiem - miastami, które w dużej mierze nadały charakter jego twórczości. Balansując gdzieś pomiędzy nierozważną wolnością i hedonistycznym stylem Niemieckiej metropolii oraz przemyślanym i spójnym koncepcyjnie Nowym Jorkiem stworzył styl czerpiący pełnymi garściami z życiowych doświadczeń, których wielu może mu pozazdrościć.

Ambivalent oprócz imprez dla Creative Time w nowym Jorku, których uczestnikami byli m.in Magda, Troy Pierce czy Akufen pomagał Richie Hawtinowi w produkcji koncertu Plastikman.Josh Wink + Ambivalent - 20 years of Ovum Records celebration!

Cast:
Josh Wink (Ovum // US)
Ambivalent (Ovum / Minus // US)
+
more

07.03.2014
start: 22:00

1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18/20


Dodał(a): Karolina Pękalska Czwartek 27.02.2014