Joanna Krupa - gwiazda CKM w Cosmo

Udało nam się wkraść na sesję zdjęciową Joanny Krupy dla polskiego Cosmopolitan! Mamy również kilka jej wypowiedzi z wywiadu, który ukaże się w najnowszym numerze tego magazynu

joanna krupa cosmoJoanna Krupa zawitała do Polski. Tym razem przyjechała na sesję zdjęciową do polskiego wydania Cosmopolitan oraz by promować kremy poprawiające biust, nową linię bielizny oraz reality show ze swoim udziałem.

"Nie wyobrażam sobie życia bez show-biznesu, bo naprawdę kocham ten mój świat. Oczywiście nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej, ale nie zamieniłabym się z nikim!"

Udało nam się wkraść na sesję Joanny Krupy i udając statystów i panów porządkowych w studiu, podglądaliśmy jak powstawała sesja dla Cosmo. Znamy się na kobietach i wierzcie lub nie, ale Joanna jest dokładnie taka jak na okładkach magazynów, w których występuje! Zjawiskowa, czarująca, przepiękna. Porusza się jak ulotna mgiełka, ciągnie się za nią jasna łuna, a dookoła roztacza ciepłą aurę. Nie mogliśmy od niej odkleić oczu! Szczęki poopadały nam do podłogi i długo nie mogliśmy się pozbierać. To nasze gapienie się nas zgubiło, bo wkrótce grzecznie nas wyproszono. Wiedzieliśmy, że darcie szat, by zostać choć parę sekund dłużej zaszkodzi naszej ulubienicy, bo przedłuży się sesja i pokrzyżujemy Dżoanie plany.

"Nauczyłam się lepiej komunikować z Romainem. W programie zmuszeni byliśmy rozmawiać ze sobą szczerze, a to przez wiele lat stanowiło problem w naszym związku."

Odpuściliśmy i wróciliśmy do swojej redakcji, jednak już do końca dnia zmienialiśmy wartę przy oknie, by choć wzrokiem odprowadzić supermodelkę opuszczającą wydawnictwo. Idealnie kołyszące wymiary Joanny Krupy 86-61-87 wyjechały przez bramę frontową."

krupa_covers.jpg

Jestem bicoastal („dwuwybrzeżowa” – przyp. red.) i cieszę się, że mogę brać to, co najlepsze z obu miast. W L.A. są moje psy, tam mam dom i wiele spotkań związanych z pracą. W Miami za to jest mój narzeczony, piękne plaże, więc kiedy tam jestem, czuję się trochę jak na wakacjach..."
Joanna Krupa to normalna laska. Nie gwiazdorzy, nie zadziera nosa (za to stylizację miała z zadartą kiecką…). Jej Miksy językowe są rozkosznie rozbrajające i niewymuszone. Składamy wniosek o to, by Dżoana przeczytała i nagrała przystanki drugiej linii metra!

"Dwa razy miałam korygowany biust. Pierwszy raz, gdy usłyszałam, że aby osiągnąć karierę w modelingu, musi być większy. Jednak potem zrozumiałam, że jest zbyt duży i pożałowałam tej decyzji."

Nowe grudniowe Cosmopolitan możesz zakupić swojej Pani już w piątek 9 grudnia. Jak już poczyta o diecie, narzeczonym, relacjach rodzinnych naszej najpiękniejszej topmodelki, zaznacz, że chcesz sprawdzić na co wydałeś pieniądze i koniecznie zobacz sesję Joanny Krupy!

KTÓRA OKŁADKA BARDZIEJ WAS KRĘCI?


Dodał(a): gianni Środa 07.11.2012