"Jeździec znikąd" w kinach

Zapowiada się weekend pełen śmiechu. Od 19 lipca w kinach można oglądać „Jeźdźca znikąd” .
jeździec znikąd online


Trzy osoby zaangażowane w tę produkcję gwarantują niezły ubaw.
Pierwszy gentleman to Gore Verbinski – reżyser, który za swój film animowany „Rango” w 2012 roku zdobył Oscara, a także wiele innych nagród, również „Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły” obsypano licznymi wyróżnieniami. Swoje zacięcie komediowe potwierdził zresztą we wszystkich częściach „Piratów”.
Drugi jegomość – Jerry Bruckheimer – kultowy producent najlepszych filmów i seriali. Wystarczy wymienić trzy części „Piratów”, „Top Gun”, „60 sekund”, „Armagedon”, „Wróg publiczny”, „Pearl Harbor”, „Twierdza”, „Gliniarz z Beverly Hills” czy serię „CSI: Kryminalne zagadki”. A to ledwie część jego producenckiego dorobku.
Trzeci filar tego filmu – Johnny Depp. Dla nas człowiek od rozśmieszania i przywoływania diabła, a podobno gra też w romansidłach… Wybaczamy mu, bo jego bełkotliwy, wciąż pijany głos w „Piratach” bawi dając do myślenia, ile kiedyś pijało się rumu.Jedną z dwóch głównych ról zagra Armie Hammer. Możesz go kojarzyć z takich filmów jak „J. Edgar” czy „The Social Network”. Wcieli się w postać stróża prawa, Johna Reida, który jako jedyny z ośmiu kowbojów przeżyje natarcie bandziorów. Jego droga krzyżuje się z Tonto (Johnny Depp) – Apaczem, który pochował tytułowego jeźdźca, jednak ten nie spieszył się z odejściem w zaświaty. „Zmartwychwstaje” i postanawia pomścić swoich kompanów i zaprowadzić porządek w okolicy. Wraz z Indianinem i gadającym koniem wyruszają, by wymierzyć sprawiedliwość.

Film zrealizowany jest z wielkim rozmachem. Sceny pościgów i potyczek robią spore wrażenie, a całości dopełnia świetna scenografia. Poza tym luźna fabuła zapewnia niezobowiązującą rozrywkę i weekendowy chill."Jeździec znikąd" ("The Lone Ranger")

Gatunek:
Komedia przygodowa

Reżyseria:
Gore Verbinski

Scenariusz:
Ted Elliott, Terry Rossio, Justin Haythe

Obsada:
Johnny Depp - Tonto
Armie Hammer - John Reid / Jeździec znikąd
William Fichtner - Butch Cavendish
Tom Wilkinson - Latham Cole
Ruth Wilson - Rebecca Reid
Helena Bonham Carter - Ruda Harrington
James Badge Dale - Dan Reid

Polska premiera:
19 lipca 2013Dodał(a): gianni Czwartek 18.07.2013