"Jestem zbyt piękna i bogata na koronawirusa". To ona lizała toaletę

Jak sama siebie opisuje, jest "bogata, samotna i ma wąską cipkę". To wszystko nie pomogło jej zasłynąć, dlatego postanowiła wykorzystać szum wywołany wokół koronawirusa. Polizała deskę sedesową w samolocie i uwieczniła to na nagraniu.

Parcie na szkło tej dziewczyny przewyższa nawet parcie na stolec po zjedzeniu ostrego kebaba XXL. Choć toaleta zazwyczaj służy do załatwienia potrzeby fizjologicznej, instagramerka odwiedziła ją, żeby skupić na sobie uwagę.

ZOBACZ TEŻ: Nastolatki pokazały aborcję na TikToku

Ava Louise na swoim Twitterze opublikowała filmik z WC w samolocie, na którym widać jak liże deskę sedesową. Nazwała to “coronavirus challenge” W ten sposób chciała pokazać, że nie boi się choroby. Choć z deski zlizała pewnie więcej bakterii kałowych i tak jest dumna ze swojego osiągnięcia.


Sama przyznaje, że lizała odbyty kolegów, a jeśli kaszle to od wszystkich k*tasów, które miała w gardle. Skandaliczne zachowanie instagramerki przykuło uwagę Joanny Krupy, która napisała do niej wiadomość. Ava odpowiedziała, że jest zbyt bogata i piękna, żeby się martwić. Polka zripostowała to jednym słowem – karma.


O działaniu tej mistycznej mocy przekonał się zawodnik NBA, który drwił z pandemii. Rudy Gobert podczas wywiadu dotykał wszystkiego w zasięgu ręki, włącznie z mikrofonami. Jak się potem się okazało, zaraził się koronawirusem, a koszykarska liga została zawieszona.

Instagramerka zapowiedziała, że kolejną wylizaną przez nią toaletą będzie ta w Disneylandzie. Ciekawe tylko jak się do niego dostanie. W końcu cały świat konsekwentnie się "zamyka". Może rozwiązaniem będzie wyskoczenie w odpowiednim momencie z samolotu? – najlepiej bez spadochronu. 

ZOBACZ GALERIĘ LASKI, KTÓRA ZASŁYNĘŁA Z LIZANIA DESKI SEDESOWEJ:


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Środa 18.03.2020