Jest pierwsza zapowiedź „Mayans MC” – spin offu „Sons Of Anarchy”

Filmy teaser „Mayans MC” jest co prawda krótki, ale dzięki niemu wiemy, czego możemy się spodziewać po nowym serialu Kurta Suttera.

mayans.jpg


„Sons Of Anarchy” niewątpliwie należy do najlepszych produkcji serialowych dwudziestego pierwszego wieku. Przez całe siedem sezonów serial trzymał równy, wysoki poziom, a twórcy nie ulegli pokusie, żeby na siłę go przeciągać. Opowieść o kierowanym przez Jaxa Tellera (w tej roli Charlie Hunnam) gangu motocyklowym skończył się tak, jak skończyć się powinien.


I chociaż twórcy seriali raczą nas powrotami po latach (czego dowodem jest chociażby nowe „Z archiwum X” oraz „Prison break”), to odpowiadający za „Sons Of Anarchy” Kurt Sutter postanowił pójść drogą wyznaczoną przez autorów „Breaking Bad” i postawił na spin off. Serial „Mayans MC” będzie opowiadał historię innego gangu motocyklowego, który odegrał sporą rolę w poprzednim serialu Suttera. Oto jego pierwszy zwiastun:

Akcja „Mayans MC” będzie się rozgrywać cztery lata po wydarzeniach wieńczących „Sons Of Anarchy”. Centralną postacią nowej historii będzie Ezekiel „EZ” Reyes (macie prawo nie kojarzyć gościa, bo najgłośniejszym filmem, w którym do tej pory się pojawił, jest jedna z części „Zmierzchu”), który świeżo po opuszczeniu więzienia będzie się starał odnaleźć w nowej rzeczywistości. Kurt Sutter zapowiada, że „Mayans MC” to serial zbudowany na spuściźnie „Sons Of Anarchy”, ale podąży w swoim własnym kierunku.
Zrzut ekranu 2018-02-02 o 13.47.51.jpg
Pierwsza seria będzie się składać z dziesięciu odcinków. Data premiery nie jest jeszcze znana.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. materiały promocyjne Piątek 02.02.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)