Jest data premiery 24. filmu o Bondzie!

Fani przygód Agenta Jej Królewskiej Mości mogą już zacierać ręce i jednocześnie przebierać nóżkami z niecierpliwości.
james bond 24


Znamy datę premiery 24. z kolei filmu o przygodach Jamesa Bonda. Na Wyspach Brytyjskich ukaże się 23 października 2015 roku, a w Stanach Zjednoczonych 6 listopada. Nie podano jeszcze dat projekcji w innych krajach, w tym w Polsce.

Wiadomo tyle, że po raz kolejny z jednej strony kamery stanie reżyser Sam Mendes, zaś z drugiej Daniel Craig. Scenariusz napisze ponownie John Logan, która ma też na swoim koncie takie hity jak „Gladiator”, „Aviator” czy „Star Trek. Nemesis”. Trójka tych zacnych twórców ma być gwarantem sukcesu 24. „Bonda”. M.in. dzięki nim „Skyfall” stał się najlepiej zarabiającym i najlepiej sprzedającym się filmem w Wielkiej Brytanii.

Zaczynamy tylko zastanawiać się, czy w tak skomercjalizowanym świecie, Bond nie zacznie nagle pić jakichś modnych lemoniad i nie zacznie jeździć trzykołowymi elektrycznymi pojazdami. Mamy nadzieję, że producenci znajdą złoty środek i nie zatopią nas product placementem. Oczywiście z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie listy dziewczyn, które ulegną czarowi Jamesa Bonda oraz zestawienie samochodów Agenta 007.Dodał(a): gianni Piątek 12.07.2013