Jedzony żywcem przez Anakondę

Pamiętacie gościa, który postanowił, że da się zjeść żywcem anakondzie, by nakręcić film z jej wnętrza? Mamy wideo dokumentujące przebieg tego zdarzenia!

afrgtrjhyjyn.png

Kiedy wieloletni podróżnik - Paul Rosolie ogłosił światu, że da się zjeść żywcem wielkiemu wężowi i nagra przebieg tego zdarzenia z jego wnętrza, zaciekawili się nie tylko miłośnicy gadów. W końcu, nie codziennie widzi się człowieka połykanego w całości przez potwora-dusiciela!

W poszukiwaniu odpowiednio dorodnego egzemplarza, ekipa Discovery wybrała się na tereny dorzecza Amazonki. Tam też schwytali wielką anakondę, wyglądającą na taką, która jest w stanie sobie poradzić ze sporym obiadem.

Modelka zabiła węża cyckami

Odważny mężczyzna został ubrany w specjalny kombinezon, mający go ochronić przed wielkim gadem i oblany krwią świni, by zainteresować węża swoim zapachem. Na działanie rozjuszonej anakondy nie trzeba było czekać długo...

Według obrońców zwierząt, dojrzały egzemplarz anakondy zielonej nie jest w stanie przełknąć człowieka. Jak wynika z powyższego wideo, zrobiłby to jednak z wielką chęcią...

Już 10 grudnia, o godz. 21.00, widzowie Discovery Channel zobaczą ten eksperyment w całości.


Dodał(a): BJ, fot. Youtube Poniedziałek 08.12.2014