Jędrna i zmysłowa Misa Campo

Gdybyśmy mieli opisać Misę Campo tylko dwoma słowami, z pewnością byłyby to dwa przymiotniki: jędrna i zmysłowa. Nie wierzycie? No to spójrzcie na jej seksowne fotki. One rozwieją wszelkie wątpliwości.
Jeśli dotychczas Kanada kojarzyła Wam się tylko z hokejem i syropem klonowym, to od dziś możecie o tym zapomnieć. Bo gdy zaraz zobaczycie seksowne fotki Misy Campo, to na samo wspomnienie słowa Kanada, stanie Wam przed oczami wspomnienie tej jędrnej piękności.

Misa przyszła na świat 29 lat temu w Montrealu. Jak przystało na prawdziwą Kanadyjkę uwielbia psy rasy husky o mroźnym i głębokim spojrzeniu. Pewnie dlatego też, jak sama pisze o sobie, uwielbia zmrażać swoich rozmówców lodowatym sarkazmem i ironią. Bez husky’ego przy nodze i dystansu do siebie w sercu nawet nie podchodź.

W sumie wcale się nie dziwimy. Z takim ciałem i spojrzeniem sarkazm to jedyna broń przed setkami napalonych adoratorów gotowych ustawiać się w kolejkach, by chociaż spróbować poderwać tę jędrną piękność. Wy na szczęście nie musicie się przejmować, że zostaniecie odrzuceni, bo wystarczy jeden klik w poniższą galerię, by znaleźć się bliżej seksownej Misy. Nie pożałujecie. Gwarantujemy.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/realmisacampo/ Czwartek 03.08.2017