Jak uniknąć szaleństwa świątecznych zakupów

Tę gorączkę da się ominąć szerokim łukiem, ale zacznijcie już teraz.

WX021WHic4UCAGBFTKLPESV_f.jpg

Co roku miliony ludzi wpadają w amok świątecznych zakupów, szturmując sklepy i wyrywając sobie przecenione z tej okazji produkty z rąk. Oczywiście można tego uniknąć i zrobić zakupy w Internecie – tylko odpowiednio wcześniej. Zapominalscy mogą zostać z niczym, bo internetowy szał świątecznych zakupów „na ostatnią chwilę” objawia się obstrukcją firm kurierskich i poczty.

W sieci sklepów Top Hi-Fi & Video Design w świątecznej promocji już teraz znajdziecie prezenty dla tych z waszych najbliższych, którzy lubią słuchać muzyki. W ofercie wszystko, o czym marzą melomani: od słuchawek nausznych do wysokiej klasy systemów stereo. Co najważniejsze – produkty są dobrane na każdą kieszeń. Dzięki temu serce każdego miłośnika muzyki, bez względu na jego ukochany gatunek muzyczny, zadrży z ekscytacji, gdy pod choinką zamiast skarpet znajdzie pięknie zaprojektowane i pachnące nowością urządzenie służące do rozkoszowania się dźwiękami. Nie warto zwlekać!

Zamiast gryźć paznokcie z obawą, czy wymarzony prezent znajdzie się od choinką na czas, kupcie sprzęt już dziś. Szczególnie warte uwagi są słuchawki Audio-Technica ATH-ANC700BT. To wygodna wokółuszna konstrukcja, wyposażona w bezprzewodową łączność Bluetooth i układ redukcji hałasu ANC (Active Noise Cancellation), który znakomicie izoluje od hałasu zewnętrznego – jego skuteczność wynosi niemal 90 proc. Chociażby z tego względu jest to idealny prezent dla kogoś kto potrzebuje spokoju, a pracuje w open space albo kubiku. Biuro żyje swoim życiem, współpracownicy generują szum, a w ANC700BT gra sobie np. Chopin. I posiadacz ANC700BT jest kwiatem lotosu na spokojnych wodach ciepłego oceanu, podczas gdy wokół biurowa burza z trzaskającymi piorunami targetów i deadline’ów. A gdy słuchasz na nich kolęd, wszystkie aniołki tupią razem z tobą nogami do rytmu i kiwają otulonymi w blond loki głowami.

ath_anc700bt_lifestyle_16 low.jpg

Wysokiej jakości dźwięk zapewniają wbudowane w muszle przetworniki, ale jak chcecie poznać więcej danych technicznych, to zajrzyjcie na stronę produktu. Gdy w wewnętrznej baterii zabraknie energii – można słuchać po kabelku. Wbudowany akumulator pozwala korzystać ze słuchawek non-stop przez 25 godzin z włączonym trybem ANC i Bluetooth. Po wyłączeniu układu ANC ten czas wydłuża się do 30 godzin. Ale najlepsze jest to, że te słuchawki można miziać, bo sterowanie odbywa się za pomocą panelu dotykowego wbudowanego w lewą muszlę. Tylko teraz te fantastyczne słuchawki można mieć o 33% taniej. Cena standardowa cena wynosi 999 zł, a teraz, dzięki świątecznej promocji, kosztują one zaledwie 666 zł (cena absolutnie przypadkowa!).

BANNER-do-CKM-4_3.jpg

Pozostajemy w świątecznym nastroju i sięgamy po kolejną kolędową klasykę, ale zmieniamy medium. Gdy słuchasz „Bóg się rodzi, moc truchleje” na znakomitym mini systemie stereo, składającym się z elektroniki Yamaha PianoCraft MCR-N470D i kolumn Mission LX-1, cherubinki rozgrzewają się przed ostrą zabawą – bo mocy w tym mini zestawie nie brakuje, a przecież po świętach zaczyna się karnawał. Sprężyste basy i czyste soprany, jakie generuje ten sprzęt, wprowadzają więcej świątecznego nastroju przy stole niż procentowe specjały wujka Władka i sałatka warzywna babci Gosi.

Tak spektakularne możliwości to nie żaden cud, tylko zasługa wieloletniego doświadczenia Yamahy w produkcji instrumentów muzycznych. Japońscy inżynierowie po prostu wiedzą, jak brzmią prawdziwe, żywe instrumenty i z konsekwencją godną podziwu budują urządzenia zdolne reprodukować to brzmienie, pozostające niedościgłym w przemyśle audio ideałem.

Z pewnością wielu sądzi, że kupowanie tak fantastycznego sprzętu audio do słuchania kolęd, to nie do końca trafiony pomysł. Ale uważajcie, nie dajcie się zwieść pozorom – to cudo obsługuje funkcje sieciowe i system multi-room Yamaha MusicCast . Oznacza to, że podczas karnawałowego balowania będziecie w stanie włączyć swoim gościom praktycznie dowolny utwór, o ile nie jest to jakaś niszowa kapela z Ursusa, która wydała swoje demo tylko na kasecie magnetofonowej w nakładzie 7 sztuk, które wszystkie zaginęły przed erą cyfrowej muzyki. Mało tego. Jak uda wam się kupić głośnik MusicCast 20, to możecie puszczać sobie symphonic postapocalliptic raindeer-griding christ-abusing extreme war pagan scandinavian metal w salonie, a w sypialni Vivaldiego – niezależnie! Czyż to nie jest po prostu oszałamiająco wspaniała umiejętność?

A zatem, po co czekać na przedświąteczną gorączkę? Kup prezenty już teraz! Więcej super ofert znajdziecie na tophifi.pl.


Materiał partnera

Dodał(a): Izabela Popko Wtorek 04.12.2018