Jak smakuje mleko z piersi (wideo)

Na początku lojalnie uprzedzamy – pomiń ten materiał, jeśli akurat jadłeś albo masz zamiar jeść. Większość ludzi nie akceptuje i nie toleruje picia przez dorosłych mleka ściągniętego z piersi.
mleko-kobiety.jpg

Podobno takie mleko, w założeniu przeznaczone dla niemowląt, ma więcej białka niż odżywki i więcej minerałów niż multiwitamina. Niektórzy twierdzą, że wyleczy zaburzenia erekcji, inni że pokona nowotwór. Jednak nie prowadzono nigdy badań w tych kierunkach. Z drugiej strony lekarze przestrzegają przed kupowaniem go przez internet, bo nie jest ono przebadane i może przenosić różne choroby, w tym HIV. Nie wiadomo też jakiej jest jakości i jak było przechowywane.

Nie odstraszyło to jednak tych śmiałków, którzy zdecydowali się spróbować kobiecego mleka. Nie do końca chyba jednak świadomie, bo są zaskoczeni, gdy dowiadują się, co jest w butelce. Twórcy filmiku muszą mieć niezłe haki na tych śmiałków, skoro dobrowolnie podejmują się takich prób.

Zobacz jak dziewczyna ze zdjęcia, która zapewnia, że lubi każde mleko, spuszcza z tonu, gdy dowiaduje się, co za chwilę ma wypić. Gość o azjatyckich rysach obstawia, że to smakuje jak połączenie przeterminowanego mleka i nasienia. Gratulujemy szerokiego spektrum smakowego...Jak smakuje? Pikantne, jak zupa z cebulą i brokułami, przeterminowane mleko. Wszyscy dziwią się, jak dzieci mogą to pić. Jednak słusznie zauważają, że nie mają ani głosu, ani wyboru. A Ty spróbowałbyś kobiecego mleka? Nie, nie przysysając się do obfitej piersi. Z butelki.
Dodał(a): Paweł Janusz Piątek 08.01.2016