Jak powinien nosić się facet w tym sezonie?

Kolekcja na sezon wiosna-lato 2021 dla mężczyzn jest przede wszystkim praktyczna i stonowana.

small kazar (4) (1) (1).jpg

Marka Kazar ponownie zachwyca minimalistycznym designem, ponadczasowymi fasonami oraz dopracowanymi do perfekcji detalami, tworząc tym samym niebanalne projekty na światowym poziomie. Projektanci marki kolejny raz udowodnili, że nowoczesne wzornictwo w połączeniu z najwyższą  jakością materiałów i wykonania dają efekt idealny.

Nowa wiosenno-letnia kolekcja Kazar

Ponadczasowość i funkcjonalność wyznaczają nowy kierunek w modzie. W projektach na zbliżający się sezon wiosenny projektanci Kazar postawili na subtelną elegancję, klasykę w najlepszym wydaniu oraz wygodę, która stała się ostatnio wiodącym kierunkiem dla trendów w światowej modzie. Kolekcja na sezon wiosna-lato 2021 jest przede wszystkim praktyczna i stonowana. Prosty design i wielkomiejski styl pozwoliły stworzyć kolekcję codzienną, uniwersalną i estetycznie unikalną.

„Tworząc najnowszą kolekcję, kierowaliśmy się nowymi potrzebami naszych klientów. Wygoda w połączeniu z najwyższą jakością, funkcjonalność i ponadczasowa klasyka to cechy kluczowe na sezon wiosenno-letni 2020/21. Postawiliśmy na fasony pozbawione dodatkowych zdobień, które idealnie wpisują się w wiodący trend hołdujący szlachetnej prostocie” – mówi Karol Kazienko odpowiedzialny w Kazar Group za kolekcję damską oraz marketing. 

W ofercie dla mężczyzn znajdziemy całą gamę sportowych modeli typu sneakers i runners, które stanowią podstawę codziennych, męskich stylizacji. Panom ceniącym klasyczną elegancję zadedykowano szykowne loafersy oraz nieco swobodniejszą linię driversów. Nie zabraknie także klasycznych półbutów – od formalnych po casualowe.

kazar

kazar

W kolekcji męskiej również dominuje spokojna tonacja. Znajdziemy w niej odcienie brązów, zielenie khaki, miejskie szarości i obowiązkowy off-white. Z myślą o mężczyznach, którzy nie boją się nietuzinkowych rozwiązań, powstały modele w elektryzujących odcieniach niebieskiego: aqua i blue beat.

Kolekcja Kazar na wiosnę-lato 2021 nie tylko idealnie wpisuje się w trendy, ale przede wszystkim w dynamiczne ewoluujące oczekiwania klientów, którzy zmieniają perspektywę dokonywania swoich wyborów. W miejsce sezonowych, impulsywnych zakupów, dokonują tych przemyślanych i  długofalowych oczekując tym samym autentycznej jakości premium i ponadczasowej estetyki. Więcej o połączeniu klasyki i funkcjonalności z szykownym designem znajdziecie na kazar.com.

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Izabela Popko Piątek 05.03.2021