Jak nosić się jak filmowy macho z lat 70.?

Nadchodzący sezon będzie należał do jeansu.

męski denim ckm.jpg

Od ich wynalezienia jeasnów minęło ponad 150 lat. Dziś, z sezonu na sezon, denim nie schodzi z piedestału. Nie dziwi więc fakt, że jest kluczowym elementem w nowej kolekcji Reserved, gdzie projektanci znów sięgają do historii mody. Umiejętnie czerpiąc z różnych estetyk i subkultur przeszłości, tworzą na wskroś nowoczesną kolekcję, bogatą w odniesienia do lat 70.

Zobacz całą męską kolekcję Reserved 

Męska linia nawiązuje do klimatu lat 70. Jej bazą są zwężane, granatowe dżinsy i jasnobłękitne koszule. Tej wiosny nie boimy się postawić na denimowe total looki, takie jak połączenie białych spodnii i kurtki typu katana w tym samym kolorze albo miksowanie dżinsowej góry i dołu w różnych odcieniach denimu.

Nietrudno się dopatrzeć nawiązań do filmowych amantów z lat 70., spędzających wakacje na włoskim wybrzeżu lub Francuskiej Riwierze – właśnie taki styl będzie królował na polskich ulicach. Jeans zestawiajcie z koszulami w retro wzory, sztruksowymi kurtkami i koszulami w biało-granatowe pasy. Dopełnieniem niech będą wzorzyste fulary (chusty wiązane wokół szyi), retro okulary przeciwsłoneczne i skórzane mokasyny.

DENIM_RE (17).jpg

DENIM_RE (5).jpgDENIM_RE (35).jpg

DENIM_RE (9).jpg

Więcej pomysłów na jeansowe zestawienia znajdziesz na reserved.pl

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 04.03.2019