Jak modnie zapakować i rozpakować dziewczynę

Najnowszym hitem mody jest bielizna seksowna jak dziewczyny z naszych sesji zdjęciowych i jednocześnie prosta niczym umysł redaktora CKM. Pamiętaj: twoja dziewczyna dziś w sypialni powinna nosić Unwrap Me

collage.jpg

Brytyjska firma ASOS, prawdziwy potentat w dziedzinie sprzedaży ubrań przez internet (w ofercie ma ponad ponad 80 000 produktów), wprowadził ostatnio do sprzedaży damski fatałaszem, który totalnie rozpalił miliony dziewczyny (oraz ich facetów), udowadniając przy okazji, że z odpowiednim marketingiem mona sprzedać absolutnie wszystko.


Niektórzy powiedzą w tym momencie, że przecież nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, aby zauważyć, iż to prostu kawałek poliestrowej wstęgi, sprzedawanej za 16 funtów, czyli ok. 80 zł. A jednak ów ciuch, nazwany Unwrap Me (czyli „rozpakuj mnie”), stał się totalnym hitem na całym świecie.

collage3.jpg


Unwrap Me, dzieło brytyjskiej firmy bieliźniarskiej BlueBella, to dizajnerska wersja czegoś, co zwykło się nazywać naughty knotem, czyli niegrzecznym węzłem – chodzi tu o owinięcie dziewczyny pasem pateriału i zwieńczenie dzieła kokardą, którą bardzo łatwo i szybko można rozwiązać. 

Produkt firmy BlueBella sprzedawany jest w jedym rozmiarze, tak więc powinien idealnie pasować zarówno wtedy, gdy twoja ukochana jest filigranowa i kieszonkowa niczym Ariana Grande, jak i wówczas, gdy wyznajesz zasadę „kochanego ciałka nigdy za wiele” i chcesz w Unwrap Me odziać dziewczynę rozmiaru XL.

collage2.jpg

Masz już dosyć sypialnianej walki ze sprzączkami seksownych staników, które nie chcą się rozpiąć w najmniej oczekiwanych momentach? A więc niegrzeczny węzeł będzie dla ciebie niczym manna z nieba. Spal więc całą erotyczną bieliznę swej dziewczyny i zamów jej UnwrapMe (lub po prostu kup w najbliższym sklepie pasmanteryjnym kawałek materiału za kilka złotych). 
Ona będzie szczęśliwa, zakładając tak modną rzecz, ty staniesz się jeszcze szczęśliwszy, gdy w ułamku sekundy ją rozpakujesz.

Jak łatwo zdejmuje się tego rodzaju wdzianko? Bardzo, ale to bardzo łatwo – zobacz:


Dodał(a): Czwartek 11.08.2016