Jak całują się ludzie z całego świata?

Oto krótkie wideo, które pokazuje, jak wyglądają pocałunki par z różnych stron świata. Chcesz do nich dołączyć? Bierz swoją dziewczynę w obroty i pokaż z nią, że Polacy potrafią nie tylko budować fortece z parawanów!

dewdwdfff.png

Oto bardzo uroczy projekt z bardzo pozytywnym przekazem, którego celem jest pokazanie, jak wyglądają pocałunki ludzi z całego świata. Niektórzy podchodzą do tematu powściągliwie (jak np. Tajlandczycy), inni słodziutko (jak choćby Chińczycy), a jeszcze inni namiętnie (tutaj oczywiście królują Włosi). Sęk w tym, że jest to dopiero początek, bo przecież w wideo ukazanych jest tylko 12 par z 11 krajów.

Autorzy pomysłu mają jednak większe aspiracje i chcą do zabawy wciągnąć ludzi z naprawdę całego świata. Na koniec wideo zachęcają więc do wysyłania swoich pocałunków pod wskazany w materiale adres mailowy, obiecując tym samym, że to jeszcze nie koniec.

A morał z tego taki: jeśli dobrze się całujesz i nie zrobisz nam wstydu w świecie, bierz swoją dziewczynę i pokażcie, jakimi ekspertami są Polacy!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Środa 02.09.2015