Impreza Bilzeriana za 2,5 mln zł!

Ile wydajesz na alkohol podczas imprezy? Dan Bilzerian właśnie zapłacił kartą około 1 323 000 złotych za procenty dla swoich 200 znajomych, których zaprosił do specjalnie dla niego wybudowanej loży. Cała impreza będzie go kosztowała 2,5 MILIONA ZŁOYTCH!

Liczysz budżet przed każdym wyjściem „w miasto” albo zastanawiasz się czy kupić połówkę, czy 0,7 na beforek? Czegoś takiego nigdy nie doświadczył Dan Bilzerian, a przed kolejnym epickim baletem nie musi się również martwić 200 jego gości i 3 fanów, których zabierze ze sobą (konkurs już się zakończył, ale nie informowaliśmy, bo obowiązywał w USA i Kanadzie). Gwiazda Instagrama po raz kolejny zaprosiła swoich wyznawców na niezapomnianą imprezę. Tym razem będzie to festiwal muzyki elektronicznej Electric Zoo w Nowym Jorku, który potrwa od 4 do 6 września (wygrana dotyczy 5 września).

Rachunek, do którego dotarł serwis BroBible, opiewa na kosmiczną kwotę 654 400 dolarów, czyli niecałe 2,5 mln zł. Uwzględniono w nim budowę specjalne loży (która pomieści 200 gości Bilzeriana), 60 1,5-litrowych butelek szampana Ace of Spades, 45 butelek ekskluzywnej tequili Patron Grand Platinum o pojemności 1,75 każda, 55 flaszek wódki Ciroc o takiej samej pojemności. Oprócz alkoholu będą również fajerwerki i pokaz pirotechniczny. Dan będzie miał specjalny pilot, którym będzie mógł odpalać ogień, kiedy tylko zechce, nawet w środku występu Chemical Brothers.

bilzerian-rachunek.jpg


„Regularny” bilet VIP na festiwal kosztuje ok. 1660 zł. Wyprzedają się jednak jak świeże bułeczki, bo Dan przyciąga swoją osobowością jak magnes. I pewnie dlatego organizatorzy postanowili podwoić playboyowi ilość szampana za darmo i nie policzyć za fajerwerki. Z kolei konkurs dla fanów przygotował serwis bukmacherski, więc Bilzerian zapewne bawi się za free. Tylko samozwańczy król Instagrama wie jak wydać miliony i mieć miliony!Dyskutuj z autorem na Twitterze


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 01.09.2015